Andrea Dovizioso: "Rozdíl je příliš velký"

Tovární pilot Andrea Dovizioso byl v Sepangu konfrontován s různými nedostatky Desmosedici a na nejlepší čas Daniho Pedrosy s Hondou ztratil 2,177 sekundy.

Andrea Dovizioso: "Rozdíl je příliš velký"
Více než dvě sekundy dělily Andreu Doviziosa po třídenním testu kubatury MotoGP v Sepangu od nejlepšího času pilota Repsol-Hondy Daniho Pedrosy. Desmosedici se tak prezentovala jako obvykle, tedy nekonkurenceschopná: "Byl to hodně těžký test, ale my jsme nečekali nic jiného. Pokoušeli jsme se naši situaci vylepšit a každý, kdo zná naši úroveň dobře ví, že se snažíme zlepšit, jak to jen jde".
Ačkoliv oba dva piloti Ducati Nicky Hayden a Andrea Dovizioso vyzkoušeli řadu různých nastavení, tak na samém konci ztratil Dovizioso celých 2,177 sec na špici: "Vyzkoušeli jsme tolik materiálu, co jen bylo možné vyzkoušet, neboť jsme opravdu koncentrovaní, abychom náš bike vylepšili. Ovšem naše ztráta na ostatní jezdce je příliš velká. Opravdu jsme pracovali hodně  tvrdě, abychom motorce co nejvíce porozuměli", říká 26-letý italský jezdec.
Příští testy se konají od 26. do 28. února a opět v Sepangu. Ovšem nějaké obrovské zlepšení ‹Dovi› rozhodně neočekává: "Nevíme přesně, co nám přinese další test. Mezi oběma testy je příliš málo času, aby se něco podařilo zlepšit. Musíme se nejdříve rozhodnout, které nové díly při druhém testu použijeme. Bohužel potřebujeme daleko více času, abychom se pokusili o nějaké velké změny".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.75
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist