Altadis jde proti továrně Yamaha

Továrna Yamaha dnes zveřejnila tiskovou zprávu o ukončení spolupráce s Altadisem, ten prakticky ihned reagoval ve své tiskové zprávě.

Altadis jde proti továrně Yamaha
Továrna Yamaha dnes zveřejnila tiskovou zprávu, ve které oznamuje, že ukončila spolupráci s tabákovým koncernem Altadis/Seita's (informaci přinášíme v jiném článku), ten však po několika hodinách také vydal tiskovou zprávu, ve které uvádí, že jednání továrny Yamaha je protiprávní a hodlá se obrátit na soud, kde chce bránit své jméno.
"Oznámení továrny Yamaha přichází v době, kdy spolu obě společnosti stále vedou jednání s cílem učinit dohodu, která by přátelsky vyřešila spor, který mezi nimi vyvstal během tohoto roku," uvádí tisková zpráva tabákového koncernu Altadis/Seita's, jenž dále upozorňuje na to, že je v jednání Yamahy vidět, že si japonská továrna nevšímá významu investice Altadisu do projektu MotoGP.
"Pokud Yamaha nedodrží své právní závazky vůči Altadisu a Gauloises, nebude Altadis váhat podstoupit celou záležitost dalším právním krokům," končí tisková zpráva koncernu Altadis/Seita's.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist