Aktuální program Assenu na pátek

Kvůli znečištění tratě olejem, který byl smíchán s vodou, byly odpolední tréninky na nizozemském okruhu Assen zrušeny a páteční program upraven.

Aktuální program Assenu na pátek
Jak vůbec k tomu znečištění assenské tratě došlo? Ke konci prvního volného tréninku Moto2 spadl Alex Baldolini, ovšem motocykl zvedl a dále pokračoval v jízdě. Z jeho motocyklu vytékal olej, aniž to italský jezdec zpozoroval...Odpolední tréninky byly odřeknuty a byl přepracován páteční program. 

Páteční program je tedy následující: Začíná se už v 8.40 hod. volným tréninkem 125 ccm, který byl prodloužen na celou hodinu. Od 9.50 do 11.20 hod. dostanou příležitost piloti královské kubatury MotoGP, tedy 90 minut. Jezdci Moto2 pak budou od 11.30 hod. mít možnost 65 minut. 

Odpolední kvalifikace se nemění: Kubatura 125 ccm pojede o své postavení na startu od 13:00 hodin a jejich kvalifikace bude trvat jako obvykle 40 minut. Od 13.55 hodin bude na pořadu hodinová kvalifikace MotoGP a konečně od 15.10 hod. se pojede závěrečná kvalifikace Moto2 na 45 minut.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist