Aktuálně ze Sachsenringu, Abaja Top

Nejrychlejším jezdcem druhého volného tréninku dvěstěpadesátek na Sachsenringu byl Karel Abraham z týmu Cardion AB Motoracing na továrním motocyklu Aprilia, který zajel na mokru čas 1.35.648.

Aktuálně ze Sachsenringu, Abaja Top
Počasí při Grand Prix Německa na okruhu Sachsenring u Chemnitzu jezdcům rozhodně nepřeje. Druhý volný trénink dvěstěpadesátek probíhal za velmi špatných povětrnostních podmínek - tedy za neustálého deště, a brněnský jezdec Karel Abraham časem 1′35″648, který zajel už ve svém druhém měřeném kole, byl na čele tabulky Live timingu od samého začátku.


Jako druhý skončil dnes - včera nejrychlejší - Španěl Hector Barbera (+ 0.383) na dalším továrním motocyklu z Noale, třetím pak byl mistr světa Ital Marco Simoncelli s Gilerou (+ 0.389).
 

Čtvrtý byl dnes dopoledne další španělský jezdec Axel Pons (+ 0.553), pátý jeho krajan Aleix Espargaro (+ 1.063) - oba na Apriliích, šestým vedoucí jezdec šampionátu Japonec Hiroshi Aoyama na Hondě (+ 1.240) a následovali Ital Alex Baldolini (7., + 1.297), Španěl Alvaro Bautista (8., + 1.534) - oba na Apriliích a Top 10 dokompletovali Ital Roberto Locatelli s Gilerou (9., + 1.733) a Francouz Mike di Meglio na Aprilii (10., + 1.848).


Druhý náš jezdec Lukáš Pešek z českého týmu Auto Kelly CP na Aprilii skončil v dnešním dopoledni jako 22. (+ 5.687).

01 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing Aprilia 1'35.648
02 Hector BARBERA SPA Pepe World Team Aprilia + 0.383
03 Marco SIMONCELLI ITA Metis Gilera Gilera + 0.389
04 Axel PONS SPA Pepe World Team Aprilia + 0.553
05 Aleix ESPARGARO SPA Balatonring Team Aprilia + 1.063
06 Hiroshi AOYAMA JPN Scot Racing Team 250cc Honda + 1.240
07 Alex BALDOLINI ITA WTR San Marino Team Aprilia + 1.297
08 Alvaro BAUTISTA SPA Mapfre Aspar Team Aprilia + 1.534
09 Roberto LOCATELLI ITA Metis Gilera Gilera + 1.733
10 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team 250cc Aprilia + 1.848
11 Jules CLUZEL FRA Matteoni Racing Aprilia + 1.988
12 Mattia PASINI ITA Team Toth Aprilia Aprilia + 2.207
13 Raffaele DE ROSA ITA Scot Racing Team 250cc Honda + 2.240
14 Hector FAUBEL SPA Honda SAG Honda + 2.369
15 Alex DEBON SPA Aeropuerto-Castello-Blusens Aprilia + 2.490
16 Imre TOTH HUN Team Toth Aprilia Aprilia + 3.546
17 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT SAG Honda + 3.554
18 Vladimir LEONOV RUS Viessmann Kiefer Racing Aprilia + 3.604
19 Joakim STENSMO SWE Nordgren Racing Honda + 4.043
20 Thomas LUTHI SWI Emmi - Caffe Latte Aprilia + 4.117
21 Shoya TOMIZAWA JPN CIP Moto - GP250 Honda + 5.036
22 Lukáš PEŠEK CZE Auto Kelly - CP Aprilia + 5.687
23 Valentin DEBISE FRA CIP Moto - GP250 Honda + 6.092 
Bez kvalifikačního času 
Toby MARKHAM GBR C&L Racing Aprilia 
Bastien CHESAUX SWI Racing Team Germany Honda 
Robin HALEN SWE Promotion Scandinavia AB Aprilia 
Marcel BECKER GER Yamaha Road Racing Team Yamaha

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.64
Známkováno: 11x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist