AB Motoracing - sobota ve Francii

Dva rozdílné výsledky týmu AB Motoracing, pro Jakuba Smrže start ze druhé řady, pro Karla Abrahama naopak start ze závěru pole.

AB Motoracing - sobota ve Francii
Karel Abraham
31. místo (1.47, 765 sec)
„Ráno jsme jeli opět na mokru. Celý trénink jsem jezdil do 25. místa a bylo to dobrý. 5 minut před koncem přišly menší problémy a v pravé zatáčce před cílem jsem přebrzdil a spadl. Bylo to moje nejrychlejší kolo, jel jsem o dvě vteřiny rychleji než normálně. Mně ani motorce se nic nestalo. Hned po pádu jsem zajel do boxů. Mechanici rozhodli, že už nebudu pokračovat, protože do konce zbývaly 4 minuty.
Odpolední kvalifikace se jela již na suchu. Celou dobu jsem jezdil opět do 25. místa. Poté jsem se dvě nebo tři kola před koncem opět propadl a skončil tak 31. Se zítřejším postavením na startu nejsem vůbec spokojen a mrzí mě, že to tak dopadlo.”
Jakub Smrž
6.místo (1.40,039 sec)
„Měli jsme dnes problémy s nastavením motorky. Oproti včerejšku udělali mechanici hodně změn. Už ráno jsem poznal, že je to o mnoho lepší. Pro odpolední kvalifikaci jsme udělali jen drobné úpravy v nastavení. Ze začátku kvalifikace jsem dokázal zajíždět docela rychlé časy. Postupně jsem svůj čas zlepšoval a ke konci jsem se již pohyboval kolem 5.a 6. místa. S dneškem jsem určitě velice spokojen. Skončil jsem tři desetiny za prvním. Pro zítřek je ještě potřeba pár drobností na motorce doladit.”

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist