A opět červená vlajka

Již druhý letošní závod stopětadvacítek byl zastaven a následně i ukončen po hrozivě vypadajícím pádu dvou jezdců při nájezdu na cílovou rovinku.

A opět červená vlajka
Velmi napínavý závod, jehož výsledek znova o kousek zdramatizoval šampionát stopětadvacítek, se od samého počátku pro Káju Abrahama nevyvíjel dle jeho představ. Včerejší pád z úvodu druhé kvalifikace, na jezdci AB Cardion Racing týmu nezanechal fyzické následky, ale spíše psychické. Ve stejném místě pak i v samotném závodě havaroval v ten okamžik druhý jezdec v pořadí Thomas Luthi a jeho motocyklu se následně nedokázal vyhnout Španěl Gadea. Oba dva strašlivě vypadající pády měly za následek, že byl závod předčasně v 16-tém kole ukončen. Výsledky se tak počítaly z kola patnáctého.
Karel Abraham:
„Do závodu jsme po ranním warm upu nastavili motocykl stejně jako ve včerejším ranním volném tréninku. Odstartoval jsem celkem slušně a po prvním kole jsem byl na 25-té příčce. Pak však začal můj propad. Z nějaké důvodu, snad kvůli včerejšímu pádu, motorka na rovných úsecích trošku ztrácela na ostatní a nestačil jsem se udržet ani ve větru. Myslím si však, že závada nebyla jenom na motocyklu, ale částečně i ve mně. Včerejší pád mi rozhodně nepřidal. Věřím, že se do příštího závodu dám dohromady. Být 28. v cíli nevypadá sice zle, ale není to pozice, na které bych rád skončil a tak mne to moc mrzí.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist