125 ccm: Lambretta do světa Grand Prix

Pozornému čtenáři jistě neušlo, že ve startovní listině třídy stopětadvacítek se objevila nová stáj s novým motocyklem, Lambretta.

125 ccm: Lambretta do světa Grand Prix
Ve startovní listině stopětadvacítek jsou uvedeny i dva motocykly Lambretta s jezdci Marco Ravaiolim z Itálie a se Španělem Luisem Salomem, který měl původně zamířeno do týmu Bainet Derbi.

  .
Samozřejmě, že v posledních rocích to není vůbec žádná výjimka, že se na startu "malorážek" objevily vždy nějaké nové motocykly a týmy. Stačí jen jmenovat Malagutti, Haojue a Loncin - ty však měly vždy něco společného, a sice totální blamáž až po kotníky. 

Tým "Lambretta Reparto Corse" byl sestaven ze "zbytků" čínské stáje Loncin a bude mít úplně stejnou základnu, tedy manažérem bude Nicola Casadei a tým bude v základním táboře v Bologni.


"Je to překrásný den, na který jsme čekali skoro dva roky",
říká marketingový šéf John Scully a pokračuje: "Jsme rádi, že jsme opět na závodní dráze a u toho, měřit se s velkými hochy a potom uvidět, co se vlastně stane".

"Naším cílem je pochopitelně obstát co nejlépe a vyvinout vítěznou technologii, kterou dále transferujeme do našich sériových motocyklů" řekl dále John Scully. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist