Tomáš Holubec veze z Mostu čtvrté místo

Závod FIM Cupu Superstock 600 znamenal pro Tomáše Holubce čtvrté místo, o které se až do posledního kola pral s krajanem Michalem Salačem.

Tomáš Holubec veze z Mostu čtvrté místo
Tomáš Holubec nastoupil v Mostě k dalšímu závodu této sezóny, kterým byl tentokrát FIM Cup Superstock 600. Během první kvalifikace zajel Tom na letos nově přestavěném okruhu čas 1:49,499 čímž si zajistil čtvrtou pozici. Do odpolední kvalifikace nastoupil Tomáš s cílem vylepšit svůj dosavadní čas, což se mu také zásluhou 1:48,147 podařilo, bohužel oproti ranní části se zlepšil i Němec Manuel Manna, a tak krkonošský jezdec do závodu nastupoval z páté pozice, což je nejvýhodnější místo druhé řady.
Do nedělního závodu předvedl Tomáš Holubec naprosto famózní start a již do první šikany vjížděl na vedoucí pozici. Tuto pozici si držel celé úvodní kolo, ovšem již ve druhém kole na Toma úspěšně zaútočila nejrychlejší kvalifikační dvojice Luka Nedog a Manuel Manna. Ve druhém kole se tak Tomáš dostal na třetí pozici, o kterou přišel v dalším kole. Víc však již Tomáš propadat nechtěl a tak se začal o své pozice tvrdě prát. Třetí Jakub Glaser byl sice již daleko vpředu, ovšem se čtvrtým Michalem Salačem předvedl Tomáš přítomným divákům opravdu výborný souboj, který vrcholil až v posledním kole, kdy Tomova protivníka zradila technika. Tomáš Holubec tak projel cílem na čtvrtém místě, když na vítězného Nedoga ztratil 33,876 sekundy.
FIM Cup Superstock 600 – Most
1.- Luka Nedog (SLO-Honda) 21 kol
2.- Manuel Manna (GER-Kawasaki) +7,367
3.- Jakub Glaser (CZE-Suzuki) +18,595
4.- Tomáš Holubec (CZE-Yamaha) +33,876
5.- Vladimír Ruža (SVK-Suzuki) +49,115

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist