Skvělý trénink před Brnem

Patrik Vostárek vybojoval v severočeském Mostě třetí místo v závodě UEM Cup Superstock 600 a potvrdil tak roli současné české jedničky v této motocyklové kategorii.

Skvělý trénink před Brnem
Výborný trénink před závodem Mistrovství Evropy Superstock 600, který se bude konat na brněnském okruhu již příští týden, absolvoval motocyklový závodník Patrik Vostárek, jenž v barvách královéhradeckého týmu Intermoto Czech nastoupil v severočeském mostě do závodu UEM Cupu Superstock 600. V dramatickém závodě, ve kterém se postupně propracoval až na samé čelo, dojel nakonec Pražský jezdec na třetí pozici, když nestačil pouze na italské jezdce Fabrizio Pellizzona a Giuseppe Baroniho.
Oldřich Vostárek (manažer a otec jezdce):
Do Mostu jezdíme rádi, neboť je tam výborná atmosféra, příjemný management a technická trať s mnoha odlišnými typy zatáček. Také jsme potřebovali otestovat nějaké změny na stroji. V kvalifikacích bylo vidět, že tuto trať Patrik dobře zná a je schopen zajíždět rychlé časy i na pneumatikách, které nám jsou přiděleny ve WSBK, které jsou řekněme standardní a není možnost z výběru různých směsí. Ve druhé kvalifikaci vybojoval třetí pozici v první řadě, stejnou pozici poté i v závodě, který jsme pojali jako přípravu na blížící se WSBK v Brně.
Patrik Vostárek:
Závody v Mostě mám rád, v dobré konkurenci, která v naší třídě Superstock 600 byla, je radost závodit a když k tomu bouchnete šampaňské na stupni vítězů, nemá to chybu. Odstartoval jsem dobře a za chvíli byl ve vedení, po pár kolech mne předjel Ital Pellizzon na Triumphu a později ještě další Ital Barone, vzhledem ke stavu mých pneumatik si myslím, že třetí místo bylo maximum co jsem mohl dokázat. S výsledkem jsem spokojený, už mi ten pohár chyběl.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist