Pozvánka na Evropu do Mostu (2)

Druhá část pozvánky na Mistrovství Evropy se týká letos velmi nabité třídy 250 ccm.

Pozvánka na Evropu do Mostu (2)
Další třídou v níž máme žhavá želízka před následujícím závodem Mistrovství Evropy konaném u nás doma na Autodromu v Mostě je třída 250 ccm. V dosavadním průběhu sezóny v této třídě bodovali dva naši jezdci, ale více už uvnitř článku.
250 ccm:
Pro toho, kdo neví jak se termínově odvíjí ME třídy 250 ccm je zde :
Kalendář ME 2005 :
15.5.2005 Vallelunga
29.5.2005 Hungaroring
12.6.2005 Rijeka
25.6.2005 Assen
10.7.2005 Most
21.8.2005 Schleiz
9.10.2005 Braga
16.10.2005 Cartagena
Zde je malý náhled na výsledky jezdců startujících v ME s licencí ACCR závod po závodu od začátku letošní sezóny.
29.5. Hungaroring
Filla Michal 7. místo 9 bodů
12.6. Rijeka
Filla Michal 9. místo 7 bodů
Mayer Jiří 15.místo 1 bod
25.6. Assen
Filla Michal 5. místo 11 bodů
Podrobné informace z jednotlivých závodů samozřejmě najdete v archivu tohoto serveru.
Celkově po čtyřech závodech :
Filla Michal 7. místo 27 bodů
Mayer Jiří 26.místo 1 bod
Seznam jezdců, přihlášených v řádném termínu, do závodu v Mostě.
DOPRASTAV OPEN - MISTROVSTVÍ EVROPY MOTOCYKLŮ
European Open Road Racing Championship 08.-10.07.2005
250 ccm

SČ Rider Nat. FMN Motorcycle Team 1 MOLINA Alvaro E RFME Aprilia Andalucia & Grupo J. Chacon 2 MÅRTENSSON Andreas S SVEMO Yamaha Johannesson Racing Team 3 APPELO Bram NL KNMV Honda Racing Team Twello 4 ZAPPA Andrea I FMI Yamaha Roma Racing Team 5 LEONHARDT Uwe D ACCR Aprilia 7 LAKERVELD Patrick NL KNMV Honda Team Benjan Motoren 10 LINDFORS Mic S SVEMO Aprilia 15 STELLA Massimiliano I FMI Honda VFT Racing 17 AUBRY Samuel F FFM Honda Team Racer Bike 18 MENGHI Omar I FMI Honda VFT Racing 19 SJÖSTRÖM Erik S SVEMO ISR 250 20 HEIERLI Roger CH FMS Honda 21 MAYER Jiří CZ ACCR Honda Würth Racing Team Znojmo 22 TODOROV Alexander BG BMF Yamaha Prista Oil Racing Team Bulgaria 23 MARCHETTI Roberto I FMI Yamaha Roma Racing Team 28 ZANETTE Claudio I FMI Yamaha 31 MENDEL Rico D DMSB Honda 39 SCHUSTER Natalie D DMSB Honda 42 POLZER Yves A OeAMTC Aprilia Sebring Mas Racing 44 LITJENS Emile NL KNMV Yamaha Dainsh Road Racing Team 45 GEVERS Randy NL KNMV Aprilia De Arend Filart Racing 47 OLDENZIEL Janfred NL KNMV Yamaha 48 JOHANNESSEN Martin DK DMU Yamaha ELF 50 RANK Norman D DMSB Honda MSC Schleizer Dreieck 53 SCHUSTER Wolfgang D DMSB Yamaha 55 FILLA Michal CZ ACCR Yamaha 56 VOIT Henrik D DMSB Aprilia MSC Frohburger Dreieck 58 GÖTTI Andreas CH FMS Honda 61 SCACCIA Darc Antoine F FFM Yamaha 62 WALTHER Thomas D DMSB Honda Team Schleizer Dreieck 66 SMEES Hans NL KNMV Aprilia Jaap Kingma Racing 67 ROELOFS Jan Nl KNMV Yamaha MRTT Hugen Racing 68 APPELO Bram NL KNMV Honda 69 AGGERHOLM Kenni DK DMU Yamaha Danish Road Racing Team 73 CAJBAK Nicklas S SVEMO Yamaha 74 TUVESSON Björn S SVEMO Yamaha Danish Road Racing Team 77 BINUCCI Patrizio I FMI Yamaha 85 BLACHA Anders DK DMU Yamaha Bruun Larsen Motor Cykler 91 PLANAS COMES Frances E RFME Honda 94 HUDOVERNIK Miran SLO AMZS Honda AMD Kranj 96 BORK Jürgen D OeAMTC Yamaha Team OMV 196 MARKHAM Toby GB ACU Yamaha BM Groundworks
Stanovená propustnost trati pro tento závod je 42 jezdců, již nyní by byl dle této tabulky startovní rošt plně obsazen.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist