O víkendu se jede evropský šampionát v Albacete

Počtvrté se koná mistrovství Evropy na silnici jako jeden jediný závod, a tentokráte se jeho termín posunul už na začátek října, konkrétně na tento víkend. Přinášíme vám startovní listinu všech tří kubatur, ve kterých nechybí ani čeští závodníci. Uveřejněná startovka není ovšem žádné dogma a teprve na místě se zjistí, kdo všechno se na trať o tituly mistra Evropy vlastně vydal.

O víkendu se jede evropský šampionát v Albacete
O šampionátu samotném jsme vás už v předstihu informovali v tomto článku, takže dnes přinášíme pouze doplňující informace, tedy startovní listiny všech tří kubatur, které se ale pochopitelně mohou ještě upravit.

125 ccm

Zlatá kniha

2008: Lorenzo Savadori (RCGM Team), Aprilia RSW 125
2009: Marcel Schrotter (Toni Mang Team), Honda RS125R
2010: Maverick Vinales (Hune Racing Team), Aprilia RSW 125 - na snímku

Startovní listina

3- Alex Rins – Team CatalunyaCaixa Repsol – Derbi RSW 125
5- Romano Fenati – Team Italia Gabrielli – Aprilia RSW 125
7- Alex Marquez – Team CatalunyaCaixa Repsol – Derbi RSW 125
9- Jorge Navarro – Team Curvacero – Aprilia RSW 125
10- Toni Finsterbusch – Freudenberg Racing Team – KTM RC 125
12- Emil Meyer – Nordgren Racing – Honda RS125R
14- Andre Pires – Racing Nery Monteiro – Honda RS125R
17- John McPhee – Racing Steps Foundation KRP – Aprilia RSW 125
20- Ruben Gonzales – Halcourier Wild Wolf MS – Aprilia RSW 125
21- Jerry Van De Bunt – Jerrys Racing Team – Honda RS125R
22- Luca Amato – ADAC Nordrhein Sportteam – Aprilia RSW 125
23- Niccolò Antonelli – Team Italia Gabrielli – Aprilia RSW 125
24- Rodink Tasia – Promeno – Honda RS125R
25- Dani Ruiz – Larresport – Honda RS125
26- Cristiano Carpi – Faenza Racing – Aprilia RSW 125
27- Alessandro Giorgi – VFT Racing – Aprilia RSW 125
28- Karel Hanika – Moto FGR – FGR 125 GP
29- Joe Roberts – MIC Engineering – MIC 125 GP
30- Luns Hellberg – Team Hellberg – Honda RS125R
32- Ana Carrasco – Team Gobayu Hype – Aprilia RSA 125
37- Pedro Rodriguez – Turismo de Aragon Team DVJ – Aprilia RSW 125
40- Julian Miralles – MIR Racing – MIR Racing (Moto3)
41- Francesco Bagnaia – Team CatalunyaCaixa Repsol – Derbi RSW 125
43- Luca Grunwald – Freudenberg Racing Team – KTM RC 125
57- Eric Granado – MIR Racing – Aprilia RSW 125
58- Juanfran Guevara – Team Murcia Pramac – Aprilia RSW 125
61- Ernst Dubbink – RV Racing Team – Honda RS125R
66- Florian Alt – Freudenberg Racing Team – KTM RC 125
72- Alessio Cappella – Moro Racing – Sherco M3 (Moto3)
74- Kevin Calia – MGP Racing 2B – Aprilia RSW 125
75- Jordan Levy – GP Junior Team Motarno – Honda RS125R
76- Hiroki Ono – Rumi 125 GP Team – Rumi Gobbetto 125
86- Henning Flathaug – Spring Energy – Honda RS125R
87- Paolo Giacomini – Team Italia Gabrielli – Aprilia RSW 125
89- Fraser Rogers – Racing Steps Foundation KRP – Aprilia RSW 125
90- Adrian Gyutai – Adrenalin H-Moto Team – Honda RS125R
94- Miroslav Popov – ElleGi Racing – Aprilia RSW 125
95- Julian Mayer – Team Marushin – Aprilia RSW 125
96- Linus Harrysson – Team Nordgren Racing – Honda RS125R
99- Scott Deroue – Jan Bakker Autos – Honda RS125R

STK 1000 ccm

Zlatá kniha

2008: Carmelo Morales (L’Oreal Men Expert Laglisse), Yamaha YZF R1
2009: Carmelo Morales (Siemens Gigaset Laglisse), Yamaha YZF R1
2010: Santiago Barragan (Extremadura Junior Team), Honda CBR 1000RR - na snímku

Startovní listina
1- Santiago Barragan – Extremadura Junior Team – Kawasaki ZX-10R
5- Randy Gevers – TRG Motorsport – Aprilia RSV4
7- Juan Ruiz – Kinect XBOX 360 – BMW S1000RR
8- Marko Erceg – Registrar Racing Team – BMW S1000RR
11- Kyle Smith – Borja Sport Team Wild Wolf – Kawasaki ZX-10R
12- Javier Fores – Motorrad Competicion – BMW S1000RR
19- Eeki Kuparinen – Team Kuparinen – BMW S1000RR
22- Ivan Silva – Kawasaki Palmeto PL Racing – Kawasaki ZX-10R
30- Garijs Rozlans – Team Rozlans – BMW S1000RR (Junior)
33- Aldo Simonovic – Croatian Moto Savez – BMW S1000RR
34- Javier Del Amor – Motorrad Competicion – BMW S1000RR
35- Stig Jensen – Jenson Racing – Yamaha YZF R1
46- Peter Schalken – Verolme Graficom Racing Team – Suzuki GSX-R 1000
48- Gregory Fastre – BMW Motorrad Belux – BMW S1000RR
53- Antonio Alarcos – Alarcos Racing Team – Kawasaki ZX-10R (Junior)
55- Michal Filla – BMW Invelt Team – BMW S1000RR
56- Nicklas Cajback – SKAB Racing – Honda CBR 1000RR
64- Alfonso Ho – Mallorca New Limit – Yamaha YZF R1 (Junior)
65- Loris Baz – Kawasaki Palmeto PL Racing – Kawasaki ZX-10R (Junior)
69- Enric Ferrer – Dues Rodes Competicion – Ducati 1098R (Junior)
76- Bernat Martinez – Team Bernat – Yamaha YZF R1
77- Martin Choy – Prima Build Racing Team – BMW S1000RR
79- Maxim Averkin – Team Averkin – BMW S1000RR
85- Raymond Schouten – DTC Pirelli Yamaha Racing – Yamaha YZF R1
90- Sam Conventry – Quelch PGS Racing – Honda CBR 1000RR (Junior)
91- Michal Drobný – BMW Invelt Team – BMW S1000RR 
92- Alejandro Marinelarena – CNS Goya Motorsport – BMW S1000RR (Junior)
93- David Johasz – K2 Racing Team – Honda CBR 1000RR (Junior)
94- Daniel Almqvist – Team Carlbarks Motor – Suzuki GSX-R 1000
99- Allard Kekhoven – Putoline Oil Racing Team – Kawasaki ZX-10R

SSP

Zlatá kniha

2008: Angel Rodriguez (L’Oreal MenExpert Laglisse), Yamaha YZF R6
2009: Kev Coghlan (Joe Darcey Team), Honda CBR 600RR
2010: Carmelo Morales (Gigaset Laglisse), Yamaha YZF R6 - na snímku, bude ale chybět pro zranění!

Startovní listina
6- Michal Prášek – Rohac & Fejta Motorcycle Team – Yamaha YZF R6
7- Igor Kaláb – MF Corse – Triumph Daytona 675

9- Lukáš Jasenský – JLT Motoracing Team – Yamaha YZF R6 (Junior)
10- Viktor Dušek – DRT Racing Team – Yamaha YZF R6
11- Nigel Walraven – Amici Moegee Suzuki – Suzuki GSX-R 600
12- Leon Bovee – DTC Pirelli Racing Team – Yamaha YZF R6
14- Javier Sanchez – MIC Engineering – Yamaha YZF R6
15- Andreas Pfeiffer – Nordgren Racing – Honda CBR 600RR (Junior)
16- Julio Palao – Team JD Racer – Kawasaki ZX-10R
17- Antonio Gallardo – Almassora Competicion – Yamaha YZF R6
18- Jordi Torres – Gigaset Mapfre Laglisse – Yamaha YZF R6
19- Jose Lopez – Almassora Competicion – Yamaha YZF R6
20- Luis Juarez – Team Juarez – Suzuki GSX-R 600
21- Unai Fernandez – Dosanmotor – Yamaha YZF R6
22- Daniel Bukwski – Suzuki Grandysduo – Suzuki GSX-R 600
23- Adrian Bonastre – Motorrad Competicion – Suzuki GSX-R 600
24- Angel Poyatos – Mallorca New Limit – Kawasaki ZX-6R (Junior)
26- Jiří Klejch – Montaze Broz Racing Team – Yamaha YZF R6 (Junior)
29- Mike Kristiansen – Koege MC Center – Yamaha YZF R6
30- Jorge Arroyo – Almassora Competicion – Yamaha YZF R6
31- Jose Riesco – JK Competicion – Yamaha YZF R6
33- Niko Makinen – Team Hakin Huolto Motorsport – Yamaha YZF R6 (Junior)
39- Martin Partelpoeg – Motodepoo Team Green – Kawasaki ZX-6R
44- Caroline Olsen – Yamaha Olsen Team – Yamaha YZF R6
48- Erwan Drujiff – Amici Moegee Suzuki – Suzuki GSX-R 600
53- Jos Van Der Aa – Vice Versa Aaracing – Yamaha YZF R6
54- Marc Lago – RCM Racing Team – Honda CBR 600RR
59- Alex Schacht – Schacht Racing SBK One – Honda CBR 600RR (Junior)
69- Stuart Voskamp – Verolme Graficom Racing Team – Suzuki GSX-R 600
72- Jaime Ferrer – Gigaset Mapfre Laglisse – Yamaha YZF R6
74- Jesse Maikola – Team Hakin Huolto Motorsport – Yamaha YZF R6
77- Juan Fernandez – Peoplevip Competicion – Yamaha YZF R6
79- Aitor Garcia – Aluminios Sebas – Yamaha YZF R6 (Junior)
82- Karel Pešek – ASKO KC Moto 82 – Kawasaki ZX-6R (Junior)
83- Michal Chalupa – Montaze Broz Racing Team – Yamaha YZF R6

88- Jaroslav Černý – Bily Racing Team – Yamaha YZF R6
94- Felix Valentin – Felix Racing – Yamaha YZF R6 (Junior)
97- Kok Gert Jan – Jan Bakker Auto’s – Yamaha YZF R6
99- Kervin Bos – VD Heyden Motors Racing Team – Yamaha YZF R6

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 4.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist