Mistrovství Evropy Superstock Most

V pořadí již 3. závod Mistrovství Evropy se jel tento víkend na Autodromu v Mostě i za účasti dvou našich jezdců Intermoto Czech, když Patrik Vostárek se představil ve třídě SUPERSTOC 600 a Karel Pešek ve třídě 125 gp.

Mistrovství Evropy Superstock Most
Patrik Vostárek zaznamenal další úspěch v letošní sezóně. Po velmi solidní kvalifikaci obsadil krásné 3. místo a získal 16 bodů, když se po vydařeném startu dokázal udržet celých pět kol na vedoucí pozici této už tak jezdecky i kvalitou vyrovnané třídy Supestock 600.
Náš začínající juniorský jezdec Karel Pešek i přes poruchu na svém motocyklu, která ho postihla hned po startu v prvním kole, kdy musel zajet do boxu a nechat si opravit závadu na karburátoru, díky které bohužel ztratil 6 minut(tedy 3 kola), tak nakonec závod nevzdal a vybojoval 13. místo, které mu přineslo další tři body. Vážení přátelé.
Zveme Vás u příležitosti blížícího se Mistrovství světa Superbike, Supersport a Superstock, který se koná ve dnech 20. – 22. 7. 2007 na Masarykově okruhu v Brně na tiskovou konferenci, která se uskuteční v Praze, dne 19. 7. 2007 v 11 hodin na První Městské Pláži ( vedle hotelu Admiral a Žlutých lázní).
Tiskovou konferenci pořádá komentátor motocyklových závodů pan Michal Burza společně s týmem KL Intermoto Hradec Králové, který se jako jediný český tým účastní závodů Mistrovství světa Supersport.
Tým KL Intermoto na ni budou reprezentovat jezdci:
Dvojnásobný mistr světa Enudrance World Championship francouzský jezdec Matthieu Lagrive
Reprezentant San Marina jezdec William De Angelis ( bratr Alexe De Angelise, třetího na závodech Mistrovství světa 250GP)
Český juniorský jezdec závodů Mistrovství Evropy Superstock 600 Patrik Vostárek
Během tiskové konference je připravené malé občerstvení.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist