Pawka (79) napsal 25.10.2010 v 21:10

Porad tady dokala hazem fotku našeho Jardy Huleše, jak stojí nad Valentinem Rossim. Jakou fotku sme mohli za par cenit zlatem a širokými rameny z neděle, kdyby se více dařilo.
je to znat, ze se ted vsichni vic tulime k radiatoru než aby sme neco kutili

Veronika-Suzuki (211) napsal 25.10.2010 v 19:54

Pawka...asi tak...otázkou je ale i tak význam účasti na takovém závodu ME... jestli není lepší radši v zimě jet trénovat třeba do Almerie... já bych jela sakra

Pawka (79) napsal 25.10.2010 v 19:34

ja si naopak myslim, ze mista obsadili suprovy a kaja dal -3 kola protoze mel problem, jinak by na 15 misto mozna mel.
je potreba neco delat a ne jen hanit, takhle se nic nikam nepohne

RudolfLetos (5) napsal 25.10.2010 v 16:10

No chlapy , Jerman co skončil druhý v SSP je Slovinec a vítěz AA a taky jel proti Španělům

Le-Corbusier (432) napsal 25.10.2010 v 14:46

roby - seš nějakej přísnej ne? Jaký umístění M. Filly a Kalába by se ti zamlouvalo?

Veronika-Suzuki (211) napsal 25.10.2010 v 14:14

jak píše David...není snadný se prosadit ve španělsku proti španělům,případně italům...kdyby se to jelo u nás, tak mají výhodu naši. Navíc je směšné že má jeden závod rozhodnout o mistrovi evropy

DavidH (109) napsal 25.10.2010 v 14:04

SPORT1 dal včera pouze závod 125ccm. Nevít zda budou dávat Stock 1000 a supersport?
Myslím, že ostudu naši neudělali. Jet ve Španělsku proti španělům není jednoduchý.
To roby: projde u tebe někdo z českých jezdců?

roby (0) napsal 25.10.2010 v 12:15

Pěkná slabota od čechů a moraváků.
Na to, že z národních šampionátů nikdo nepřijel.Fila zneuznaný mistr který nikdy nedostal šanci a Kaláb bojoval s Polzerem !?! O Peškovi škoda psát. Ano doma by vyhráli ale pouze a jen v Brně a Mostě.Local matadors

technasia (1933) napsal 25.10.2010 v 11:21

ty -3 kola Káji Peška to je překlep né?

Marex (2570) napsal 25.10.2010 v 08:30

Víc se určitě čekalo. Myslím, že na tak silnou konkurenci domácích jezdců ten výsledek není špatný. Doma by jim naši kluci nakopali. Mistrovství Evropy Stock je stejně momentálně spíš to, co se jezdí při WSBK. Jeden závod skutečně nemůže být považován za směrodatný.

.Padre. (76) napsal 24.10.2010 v 23:03

Super výsledek od Michala a celého týmu!! Gratulace

Pawka (79) napsal 24.10.2010 v 20:55

halóóó jel se mistrak a nasi byli videt, to tu nikdo neni už? ME je taky težký boj

berry111 (57) napsal 24.10.2010 v 17:24

Chelman: tak tóóó jóóóó

Chelman (0) napsal 24.10.2010 v 17:22

berry111: V článku to bylo původně napsáno asi takto: "Carmelo Morales si odskočil z mistrovství světa, ve kterém startuje, na tento závod" (Nepamatuji si, jak to bylo přesně).
Autor jej po mém komentáři upravil.

berry111 (57) napsal 24.10.2010 v 16:51

Chelman: autor napíše "Nejlepším jezdcem byl letos v Albacete asi Carmelo Morales, který už má za sebou i start v mistrovství světa Moto2 na divokou kartu." a ty se ptáš, odkdy jezdí Morales v mistrovství světa a přidáš infomaci, že jel jen jeden závod na divokou kartu. Tak to jsem z tebe teda jelen

Chelman (0) napsal 24.10.2010 v 16:16

Jen tak mimo téma, Morales pojede v Moto2 i poslední dva závody letošního roku. V týmu Racing Germany vystřídá pod vedením Dirka Heidolfa nevýrazného Kazukiho Watanabeho...

Chelman (0) napsal 24.10.2010 v 15:46

Odkdy jezdí Morales v mistrovství světa?? Jestli se nepletu, tak jel jen jeden závod na divokou kartu.

Pawka (79) napsal 24.10.2010 v 15:28