ME Most – výsledky

Bodované pozice a umístění českých jezdců v závodě Mistrovství Evropy na Autodromu Most.

ME Most – výsledky
ME 125 ccm – závod
  1.- Gabriele Gnani (ITA-Gnani GP) 17 kol
  2.- Nico Vivarelli (ITA-Honda) +0,187
  3.- Lukáš Šembera (CZE-Honda) +12,305
  4.- Michele Conti (ITA-Honda) +12,401
  5.- Federico Pavan (ITA-Honda) +28,161
  6.- Jakub Kornfeil (CZE-Honda) +40,157
  7.- Sturla Bor Fagernaug (NOR-Honda) +41,171
  8.- Daniele Manfrianati (ITA-Honda) +54,256
  9.- Yannick Freymond (SUI-Honda) +54,262
10.- Tobias Siegert (GER-Aprilia) +54,421
11.- Andrea Toušková (CZE-Honda) +57,681
12.- Milos Nesic (SRB-Honda) +57,713
13.- Tomáš Krajčí (SVK-Honda) +1:32,742
14.- Karel Pešek (CZE-Honda) -3 kola
DNF Karel Májek (CZE-FRG)
ME 125 ccm – celkové pořadí po 3 závodech
  1.- Gabriele Gnani – 50 bodů
  2.- Alen Gyorfi – 41
  3.- Nico Vivarelli – 33
  4.- Michela Conti – 33
  5.- Ferruccio Lamborghini – 25
  6.- Tobias Siegert – 23
  7.- Federico Mandatori – 20
  8.- Federico Pavan – 20
  9.- Jakub Kornfeil – 18
10.- Yannick Freymond – 19
11.- Lukáš Šembera – 16
21.- Andrea Taušková – 5
25.- Karel Pešek – 4
26.- Karel Májek – 3
ME 250 ccm – závod
  1.- Alvaro Molina (SPA-Aprilia) 18 kol
  2.- Marco Petrini (ITA-Honda) +3,967
  3.- Joshua Sommer (GER-Honda) +12,544
  4.- Hans Smees (HOL-Aprilia) +27,042
  5.- Omar Menghi (ITA-Aprilia) +37,046
  6.- Toby Markham (GBR-Yamaha) +37,221
  7.- Randy Gevers (HOL-Aprilia) +57,294
  8.- Mike Velthuijzen (HOL-Honda) +1:11,465
  9.- Oliver Kohlinger (GER-Honda) +1:12,173
10.- Luke Lawrence (GBR-Aprilia) +1:16,342
11.- Patrizio Binucci (ITA-Yamaha) +1:16,653
12.- Roger Heierli (SUI-Honda) +1:17,738
13.- Emanuele Orlandini (ITA-Yamaha) +1:26,000
14.- Jiří Mayer (CZE-Honda) +1:26,218
15.- Henrik Voit (GER-Honda) -1 kolo
19.- Pavel Navrátil (CZE-Honda) -1 kolo
21.- Michal Ježek (CZE-Honda) -1 kolo
22.- Karel Matúš (CZE-Honda) -2 kolo
ME 250 ccm – celkové pořadí po 3 závodech
  1.- Alvaro Molina – 75
  2.- Marco Petrini – 53
  3.- Hans Smees – 45
  4.- Omar Menghi – 31
  5.- Toby Markham – 31
  6.- Oliver Kohlinger – 23
  7.- Emanuele Orlandini – 17
  8.- Joshua Sommer – 16
  9.- Mario Pavone – 14
10.- Roberto Marchetti – 13
18.- Jiří Mayer – 7
Supersport – závod
  1.- Radomil Rous (CZE-Yamaha) 21 kol
  2.- Danilo Marrancone (ITA-Yamaha) +0,356
  3.- Michal Filla (CZE-Yamaha) +6,363
  4.- Guglielmo Tarizzo (ITA-Honda) +12,788
  5.- Václav Bittman (CZE-Honda) +13,158
  6.- Andrea Manici (ITA-Yamaha) +31,702
  7.- Niklas Cajback (SWE-Honda) +31,796
  8.- Mattia Roncoroni (ITA-Yamaha) +44,488
  9.- Ionel Petr Pascota (ROM-Yamaha) +1:06329
10.- Ondřej Ježek (CZE-Kawasaki) +1:08,757
11.- Roberto Ruggiero (ITA-Yamaha) +1:19,584
12.- Andrea Carniglia (ITA-Kawasaki) +1:25,738
13.- Jiří Brož (CZE-Kawasaki) +1:29,066
14.- Loris Valjan (CRH-Yamaha) +1:29,077
15.- Klaus Peter Domke (GER-Yamaha) -1 kolo
DNF Jiří Fejta (CZE-Honda)
DNF Michal Dokoupil (CZE-Honda)
Supersport – celkové pořadí po 3 závodech
  1.- Danilo Marrancone – 54
  2.- Radomil Rous – 49
  3.- Guglielmo Tarizzo – 48
  4.- Michal Filla – 36
  5.- Sergio Ruggiero – 24
  6.- Loris Valjan – 23
  7.- Václav Bittman – 21
  8.- Mirko Giansanti – 20
  9.- Bostjan Pintar – 19
10.- Mattia Roncoroni – 17
16.- Ondřej Ježek – 6
18.- Jiří Brož – 6
UEM Cup Superstock 600 – závod
  1.- Fabrizio Pellizzon (ITA-Triumph) 21 kol
  2.- Giuseppe Barone (ITA-Honda) +6,201
  3.- Patrik Vostárek (CZE-Honda) +11,710
  4.- Michele Casadei (RSM-Yamaha) +24,477
  5.- Helge Spjeldnes (NOR-Yamaha) +32,726
  6.- Pavel Ouda (CZE-Honda) +34,669
  7.- Olmo Spigariol (ITA-Yamaha) +39,179
  8.- Igor Kaláb (CZE-Yamaha) +39,339
  9.- Michal Drobný (CZE-Yamaha) +48,555
10.- Manuel A. Monto (SPA-Yamaha) +48,816
11.- Tomáš Holubec (CZE-Yamaha) +48,930
12.- Fabio Menghi (ITA-Yamaha) +51,003
13.- Anton Bezshlyaga (RUS-Yamaha) +56,906
14.- Dan Huylebroeck (BEL-Triumph) +1:23,493
15.- Michal Dokoupil (CZE-Honda) +1:39,796
19.- František Loučka (CZE-Yamaha) +1:47,255
23.- Miloslav Beznoska (CZE-Kawasaki) 1. kolo
26.- Michal Chalupa (CZE-Suzuki) 1. kolo
UEM Cup Superstock 600 – celkové pořadí po 3 závodech
  1.- Olmo Spigariol – 41
  2.- Michele Casadei – 37
  3.- Helge Spjeldnes – 30
  4.- Fabrizio Pellizzon – 25
  5.- Daniele Veghini – 25
  6.- Danilo Petrucci – 25
  7.- Giuseppe Barone – 20
  8.- Mitja Emili – 20
  9.- Fabrizio Meschini – 20
10.- Andrzej Chmielevski – 19
11.- Patrik Vostárek – 16
12.- Igor Kaláb – 15
17.- Pavel Ouda – 10
22.- Michal Drobný – 7
24.- Tomáš Holubec – 5
29.- Michal Dokoupil – 1
UEM Cup Superstock 1000 – závod
  1.- Fabrizio Pellizzon (ITA-Yamaha) 18 kol
  2.- Pawel Szkopek (POL-Yamaha) +1,337
  3.- Petr Čermák (CZE-Yamaha) +1,525
  4.- Bartlomiej Wiczynski (POL-Suzuki) +31,237
  5.- Adam Badziak (POL-Suzuki) +49,147
  6.- Bostjan Skubic (SLO-Yamaha) +51,035
  7.- Nicolai Sorensen (DAN-Ducati) +53,111
  8.- Matteo Castellani (RSM-Yamaha) +1:02,924
  9.- Kamil Holan (CZE-Yamaha) +1:08,714
10.- Ivo Duchoň (CZE-Suzuki) -1 kolo
DNF Kamil Prager (CZE-Yamaha)
DNS Viktor Noss (CZE-MV Agusta)
UEM Cup Superstock 1000 – celkové pořadí po 3 závodech
  1.- Fabrizio Pellizzon – 70
  2.- Bostjan Skubic – 30
  3.- Bartolomiey Wiczynski – 29
  4.- Pawel Szkopek – 27
  5.- Mark Aithchison – 25
  6.- Adam Badziak – 24
  7.- Matteo Castellani – 24
  8.- Petr Čermák – 16
  9.- Luigi Aljinović – 16
10.- Gino Salvatore – 16
19.- Kamil Holan – 7
20.- Ivo Duchoň – 6
Přebor ČR do 600 – závod
  1.- Karel Táborský (CZE-Yamaha) 10 kol
  2.- Michal Měšťan (CZE-Yamaha) +21,258
  3.- Radek Coufal (CZE-Yamaha) +34,094
  4.- Zbyněk Čech (CZE-Yamaha) +34,236
  5.- Jan Volák (CZE-Yamaha) +35,560
  6.- Ondřej Korčák (CZE-Yamaha) +53,246
  7.- Jiří Kruml (CZE-Yamaha) +53,835
  8.- Jan Pavlíček (CZE-Yamaha) +1:02,555
  9.- Petr Mayer (CZE-Yamaha) +1:02,658
10.- Zdeněk Žabka (CZE-Kawasaki) +1:08,931
11.- Jindřich Pokorný (CZE-Suzuki) +1:13,808
12.- Petr Dauš (CZE-Yamaha) +1:22,231
13.- Tomáš Tvrzník (CZE-Yamaha) +1:35,260
14.- Ivan Švelch (CZE-Honda) -1 kolo
15.- Jaroslav Müller (CZE-Yamaha) -1 kolo
Přebor ČR do 600 – celkové pořadí po 4 závodech
  1.- Karel Táborský – 70
  2.- Ondřej Korčák – 42
  3.- Martin Mikulec – 41
  4.- Michal Měšťan – 40
  5.- Lubomír Molin – 38
  6.- Zbyněk Čech – 36
  7.- Tomáš Melios – 27
  8.- Jan Volák – 26
  9.- Václav Jiruš – 25
10.- Jindřich Pokorný – 25
Přebor ČR přes 600 – závod
  1.- Michal Javůrek (CZE-Suzuki) 10 kol
  2.- Aleš Halámek (CZE-Yamaha) +9,179
  3.- Zdeněk Štětina (CZE-Honda) +13,414
  4.- Václav Křivohlavý (CZE-Yamaha) +15,399
  5.- Petr Řezníček (CZE-Yamaha) +18,220
  6.- David Valenta (CZE-Yamaha) +19,884
  7.- Marek Fischer (CZE-Yamaha) +31,782
  8.- Michal Fojtík (CZE-Suzuki) +44,927
  9.- Václav Slanař (CZE-Suzuki) +46,051
10.- Daniel Štědrý (CZE-Yamaha) +1:22,100
11.- Ladislav Kuboušek (CZE-Honda) +1:33,240
12.- Radek Legeza (CZE-Yamaha) +1:35,472
13.- Bohumil Šaroch (CZE-Ducati) +1:43,396
14.- Jiří Kozelka (CZE-Honda) -2 kola
Přebor ČR přes 600 – celkové pořadí po 4 závodech
  1.- Michal Javůrek – 86
  2.- Aleš Halámek – 81
  3.- Zdeněk Štětina – 49
  4.- Michal Fojtík – 31
  5.- Vítězslav Šopík – 30
  6.- Lukáš Fejt – 26
  7.- Přemek Glinz – 25
  8.- Václav Křivohlavý – 24
  9.- Jaroslav Štecher – 20
10.- Radim Mácha – 20

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist