Zapomenuté šampionáty 2: Mistrovství světa TT F-1, F-2 a F-3

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
AKRO (-498) napsal 09.12.2013 v 20:58

SPV - Nakonec sotva mohli Superbikeři po přestupu do GP něco vyhrát, když jim hrobník SPZka zavedl to, že jako nováčkové nesměli jet tovární motorku a s tehdejšími satelity, které byly mizerné, mohli být rádi, že nedostali kolo.

SPV (816) napsal 09.12.2013 v 15:08

Díky za super článek! Vrátím se po týdnu, a čeká tu na mě toto. Je škoda, že tu mnoho diskutujících není, asi je historie nezajímá. Díky kategorie TT F a endurance na konci 70 a začátkem 80´ vznikly ty nejúžasnější superbiky, které tvořily historii. Zajímavé, že Dunlop byl král Roadracingu, ale na okruhu už tolik nazářil, ale to je asi případ všech roadracingářů. Málokdo také asi ví, že Fogarty jel na divokou kartu hned první závod SBK v 88, a dokonce ho mohl vyhrát, kdyby nespadl v posledním kole. A ten kdo říká, že superbikeři neuspějí v GP, tak tomu říkám, že Doohanovi ty superbiky asi pomohly... A proto přidám otázku, kdo byl první jezdec v historii, který vyhrál závod GP, i závod SBK ? Byl to právě Doohan ?

DutchTT (846) napsal 09.12.2013 v 10:20

Super článek, zase jsem někde o 30 let zpět, kdy víc voněl benzín než peníze, děkuji.

IvanDvoutakťák (5061) napsal 08.12.2013 v 11:07

Skinny, to jsou opravdu paneláky(sídliště Brno-Bohunice)