Tým Technomag CIP je kompletní

Turecký dvojnásobný mistr světa supersportů Kenan Sofuoglu a švýcarský jezdec Dominique Aegerter vytvoří - celkem dle očekávání - dvojici pilotů francouzského týmu Technomag CIP na rok 2011 v kubatuře Moto2.

Tým Technomag CIP je kompletní
Turek Kenan Sofuoglu měl už před svým prvním závodem Moto2 v Portugalsku celkem pět nabídek na rok 2011, mezi jinými také od mistrovské stáje Fausta Gresiniho. Dvojnásobný světový šampión supersportů z let 2007 a 2010 říkal jasně, že rozhodující nebudou nabízené peníze, nýbrž konkurence schopný motocykl. Dlouho to tedy vypadalo, že pojede Sofuoglu japonský motocykl Moriwaki u Fausta Gresiniho a nahradí tak v tomto týmu odcházejícího mistra světa Toni Eliase. 


Ale 26-letý Sofuoglu se nakonec rozhodl pro stáj Technomag-CIP, kde nahradí tragicky zesnulého Japonce Shoyu Tomizawu a pojede na motocyklu Suter MMX. 

Včera přiletěl majitel firmy hlavního sponzora Olivier Métraux - fa Technomag - ze Švýcarska do Valencie, aby smlouvu s tureckým pilotem na rok 2011 podepsal. 

Týmovým kolegou Sofuogla pak zůstane letošní jezdec tohoto týmu Dominique Aegerter ze Švýcarska, aktuálně 16. jezdec tabulky MS kubatury Moto2.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist