Tým Montáže Brož převzal Suter MMX2

Přípravy na další rok pokračují a tým Montáže Brož dnes převzal již dříve avizovaný motocykl Suter MMX2 po švýcarském jezdci třídy Moto2 Thomasu Lüthim, s nimž absolvuje následující sezónu.

Tým Montáže Brož převzal Suter MMX2
Současně v dílně týmu Interwetten v Karlových Varech převzali zástupci týmu Montáže Brož Racing mnoho dalších dílů a zároveň ještě před samotným vyjetím na trať obdržel základní typy pro práci s rámem a nastavení motocyklu.

Během následujících týdnů se motocykl rozebere a bude připraven na testování, které je naplánované na přelom ledna a února. Testování se zúčastní i tým Interwetten a Montáže Brož budou mít příležitost posbírat před zahájením sezóny 2014 poznatky pro co nejlepší práci s motocyklem.

Technika na další sezónu je tedy zajištěna. Kamion zůstává stejný, nicméně poté, co odešel dosavadní jezdec Gino Rea, bude třeba vymyslet nový design jak pro motocykl a kamion, tak veškeré další týmové zázemí. Nyní zůstává otevřená otázka jezdce, který se na motocykl Suter v příštím roce posadí. O výsledcích jednání bude rozhodnuto během prosince.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist