Tech 3 Racing: Cardus nahradí Alexe Mariñelarena

Španěl Ricky Cardus dočasně nahradí Alexe Mariñelarena, který se zranil během privátního testu na okruhu Paul Ricard v jižní Francii. Necelý týden byl jednadvacetiletý jezdec po těžké nehodě z 27.února 2014 v umělém spánku, ale potom, co byl lékaři probuzen, vypadá jeho zdravotní stav velmi povzbudivě.

Tech 3 Racing: Cardus nahradí Alexe Mariñelarena
Protože přesné datum jeho uzdravení teď nemůže být známo, počínaje závěrečným třídenním testem předsezonní přípravy Moto2 v Jerezu, nahradí Ricky Cardus zraněného Alexe Mariñelarena do doby než bude natolik zdravotně v pořádku, že dokáže uskutečnit svůj návrat zpět na trať.

„Především bych rád řekl, že jsem moc rád, že mám možnost jet pro tým Tech 3 Racing, ale samozřejmě to není za ideálních okolností vzhledem k Alexově zranění,“ uvedl Ricky Cardus. „Rád bych mu popřál rychlou léčbu a doufám, že ho už brzy uvidím znovu závodit.“

„Už se nemůžu dočkat až si tento týden vyzkouším Mistral 610 a pokusím se udělat maximum proto, abych byl týmu co nejvíc nápomocen. Děkuji Tech 3 Racing za tuto příležitost,“
uvedl závěrem Ricky Cardus, jenž od roku 2010 závodí v kategorii Moto2 s nejlepším výsledkem v podobě třiadvacáté pozice z roku 2013.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist