Scott Redding chce být po Le Mans lídrem šampionátu

V Losailu a v Jerezu byl britský jezdec Scott Redding z belgického týmu Marc VDS Racing odmávnut šachovnicovým praporkem vždy jako druhý, pro Le Mans má jasný cíl, chce převzít od Tita "Esteve" Rabata vedoucí místo v šampionátu.

Scott Redding chce být po Le Mans lídrem šampionátu
"Start do sezóny byl doslova skvělý. Po třech závodech pouze o jediný bod za lídrem...Ale ze začátku sezóny to jsou pouze jména na papíře", je velmi spokojený Scott Redding.

                              

Ovšem nejenom jmenovaný Brit se zasloužil o radost v týmu Marc VDS Racing, i jeho týmový kolega Mika Kallio jezdí jako v dobách své největší slávy u KTM.

Páté místo v Losailu, následovalo podium v Austinu. Bohužel pád v Jerezu zavinil, že Fin vypadl z Top-5. Před Le Mans je Kallio na místě sedmém, ale ve Francii se chce vrátil do špičky této kubatury: "Už jsme zklamání z Jerezu strávili. Nyní se chceme vrátit tam, kde jsme byli před Austinem, tedy před dvěma závody!"

                              

Jeho týmový kolega Redding finského jezdce jen doplňuje: "Doposud vše vycházelo opravdu bezproblémově. A já nevidím jediný důvod, proč by tomu nemělo být i nadále, tedy i v Le Mans.". Jak je vidět, sebedůvěra Reddingovi vůbec nechybí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist