První den privátních testů ve Valencii zajel nejrychleji Zarco

Ve Valencii testují od pondělí některé z týmů mistrovství světa Moto2 a Moto3. Nejrychlejším jezdcem šestistovek byl Johann Zarco. V nejnižší kategorii světového šampionátu Moto3 nastavil nejlepší čas Jorge Navarro.

První den privátních testů ve Valencii zajel nejrychleji Zarco

Úřadující mistr světa Johann Zarco (Ajo Motorsport) nastavil maximum dne na 1'35,285 sekundy. Francouz během dne najel celkem třiasedmdesát kol a ten nejlepší čas zaznamenal v dvaadvacátém měřeném kole. Druhý v pořadí Marcel Schrötter (AGR Team) ztratil 0,128 sekundy, třetí byl Julian Simon (QMMF Racing Team), jehož čas byl jen o 0,174 sekundy pomalejší.

Na dráze Ricarda Torma testuje také britský závodník Sam Lowes (Federal Oil Gresini Moto2) jenž byl se ztrátou 0,185 sekundy čtvrtý v pořadí. Pětici nejrychlejších uzavřel Axel Pons (AGR Team). Šestým jezdcem v pořadí byl Simone Corsi (Speed Up Racing), sedmý a devátý čas zajeli jezdci stáje Dynavolt Intact GP Jonas Folger a Sandro Cortese. Osmý byl Belgičan Xavier Simeón (QMMF Racing Team).

Z testujících jezdců Moto3 zajel nejrychleji Jorge Navarro (Estrella Galicia 0,0), jehož maximum na kolo představovalo hodnotu 1'39,122 sekundy. Španěl během dne najel úžasných sto kol a to nejlepší v devětatřicátém. Novým týmovým kolegou Navarra je jezdce z prostředí FIM CEV Repsol Moto3 Aaron Canet (Estrella Galicia 0,0), který toho v pondělí moc nenajezdil, protože kvůli zranění nohy není stoprocentně v pořádku.

Na druhé pozici dokončil první den privátního testu Niccoló Antonelli (Ongetta Rivacold). Ital byl pomalejší o téměř osm desetin, třetí Jules Danilo (Ongetta Rivacold) už ztrácel přes sekundu. Čtvrtý čas zajel nováček Holanďan Bo Bendsneyder (Red Bull Ktm Ajo). Privátní test pokračuje v úterý druhým dnem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist