Ponsovi operovali pravé předloktí

Dalším jezdcem, který teď v poslední době prodělal operaci je Axel Pons, jezdec střední kubatury šestistovek Moto2, který závodí v týmu svého otce Tuenti HP 40. Španěl podstoupil operaci pravého předloktí v Barceloně, kde ho operoval Dr. Xavier Mir.

Ponsovi operovali pravé předloktí
Problémy s pravou rukou měl Axel Pons od předsezonních testů 2009. Na jihošpanělském okruhu v Jerezu tehdy kolidoval s Italem Mattia Pasinim a jeho pravá ruka se mu zasekla v prostoru nad Pasiniho zadním kolem. Italův motocykl táhl Ponse za sebou než spadl také.
V úterý španělského závodníka operoval Dr. Xavier Mir, který otevřel Ponsovo předloktí a uvolnil příslušné svaly. Potom, co se rána zahojí, by měl dvaadvacetiletý Axel Pons získat v pravé ruce mnohem větší ohebnost, protože to mu při jízdě dělalo velké problémy.

Co se týče účasti Axela Ponse v německá Grand Prix, tak tam by neměl španělský jezdec chybět. Axel Pons závodí ve stejném týmu jako Pol Espargaró a Esteve Rabat. V průběžném hodnocení je na tom ale o poznání hůř než jeho týmoví kolegové. S dvěma body je nyní třiadvacátý.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist