Návrat dopingového hříšníka

Španělský jezdec Angel Rodriguez patřil na začátku tohoto tisíciletí k největším španělským talentům v silničních motocyklových závodech. Nyní si "Rodri" odseděl dvouletý dopingový trest a vrací se do závodů Grand Prix 2012 v kubatuře Moto2.

Návrat dopingového hříšníka
Španělský jezdec Ángel Rodríguez pojede v příštím roce závody světového šampionátu kubatury Moto2 za tým SAG tedy "Stop and Go" manažera Eduarda Peralese a s motocyklem FTR Moto2. Tuto zprávu jako první uvedl web motocuatro.com.
“Rodri” si odseděl dvouletý distanc, který dostal od španělské motocyklové federace za dopingovou aféru v roce 2009. Byl tehdy testován po závodě CEV Supersport v Albacete, který "Rodri" vyhrál a po pozitivním dopingovém nálezu později diskvalifikován. Předtím v roce 2008 se stal španělským šampionem supersportů a mistrem Evropy této kubatury. Má za sebou celkem 64 závodů v kubatuře do 125 ccm v sezonách 2001-2006.

„Mohl bych toho hodně napovídat o mém návratu k závodění a o tom, co jsem dělal během posledních dvou roků, ale mým úmyslem je dívat se pouze dopředu. Jsem 100% motivován díky tomuto projektu Eduarda Peralese a můj cíl je, v každém závodě dojet v Top-5. Díky tomu, že znám všechny okruhy, kde se jede mistrovství světa, tak tyto zkušenosti mně jistě pomohou tohoto cíle dosáhnout. Můj vztah s Eduardem je výborný, má skvělý tým a vím, že jeho tým mně bude ze všech sil pomáhat. Chci bojovat o vítězství a pro to udělám opravdu vše!"
, těší se na návrat do sedla motorky 26-letý "Rodri".

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist