Moto2: Tři divoké karty pro Valencii

Jelikož pro finálový závod ve Valencii byly v kubatuře Moto2 uděleny celkem tři divoké karty, tak na startu bude dohromady 42 jezdců.

Celkem tři "divočáci" se objeví v kubatuře  Moto2 na "Autodromo Ricardo Tormo" ve Valenci. Jedná se o Belgičana Xaviera Simeona, který jezdí motocykl Moriwaki MD600 za tým Holiday Gym Racing a letos už absolvoval  celkem 9 závodů, když premiérově jel v Le Mans. Nejlépe naopak dopadl v britském Silverstone, kde skončil jako 8. Tento belgický jezdec je ex-šampiónem seríalu Superstock 1000 FIM Cup 2009 na továrním motocyklu 1098R týmu Ducati Xerox Junior.

Druhým jezdcem je potom domácí Roman Ramos z týmu MIR Racing, jezdící jinak španělský šampionát CEV (podium v Albacete) a debutoval v Grand Prix v Aragónu, kde skončil na 16° místě.

Třetím je další Španěl Javier Fores, šampión CEV Stock Extreme 2010 (5 vítězství v 5 závodech), který už jel v Sepangu a na Phillip Islandu místo Rickyho Carduse na Bimota-SAG. Ve Valencii pojede s motocyklem AJR v týmu Motorrad Competicion.