Moto2 a Moto3 budou testovat ve Valencii

Zítra začínají na okruhu Ricarda Torma u Valencie první letošní testy obou nižších kubatur seriálu Grand Prix, tedy Moto2 a Moto3. Pro nově zavedenou kubaturu Moto3 to ostatně bude vůbec první oficiální společné měření sil, která nás enormně zajímá, neboť v ní máme české zastoupení a to jak jezdecké - Jakub Kornfeil, tak i týmové - FGR Moto.

Moto2 a Moto3 budou testovat ve Valencii
Třídenní oficiální testy IRTA kubatur Moto2 a Moto3 mají tento následující program

Středa - 8. února

10.00 – 14.50: společný trénink Moto2 & Moto3
15.00 – 15.50: trénink Moto3
16.00 – 17.00: trénink Moto2

Čtvrtek - 9. února

10.00 – 14.50: společný trénink Moto2 & Moto3
15.00 – 15.50: trénink Moto2
16.00 – 17.00: trénink Moto3

Pátek - 10. února

10.00 – 14.50: společný trénink Moto2 & Moto3
15.00 – 15.50: trénink Moto3
16.00 – 17.00: trénink Moto2
         

Předběžná startovní listina testů Moto3

3- Luigi Morciano – Ioda Team Italia – Ioda TR002
5- Romano Fenati – Team Italia FMI – Ioda TR002
7- Efren Vazquez – Team Laglisse – Honda NSF250R
8- Jack Miller – Techno Racing – Honda NSF250R
9- Toni Finsterbusch – Racing Team Germany – FTR M312 Honda
10- Alexis Masbou – Techno Racing – Honda NSF250R
11- Sandro Cortese – Red Bull KTM Ajo – KTM M32
19- Alessandro Tonucci – Team Italia FMI – Ioda TR002
23- Alberto Moncayo – Bankia Aspar Team – KALEX KTM
25- Maverick Vinales – Avintia Racing – FTR M312 Honda
26- Adrian Martin – Team Laglisse – Honda NSF250R
27- Niccolò Antonelli – Gresini Racing – Honda NSF250R
30- Giulian Pedone – Phonica Racing – Oral OE-250M3R
31- Niklas Ajo – TT Motion Events Racing – KTM M32
32- Isaac Vinales – Ongetta Centro Seta – Honda NSF250R
39- Luis Salom – RW Racing GP – KALEX KTM
41- Brad Binder – RW Racing GP – KALEX KTM
42- Alex Rins – Monlau Competicion – Honda NSF250R
44- Miguel Oliveira – Monlau Competicion – Honda NSF250R
51- Kenta Fuji – Technomag CIP – TSR3 Honda
52- Danny Kent – Red Bull KTM Ajo – KTM M32
53- Jasper Iwema – Moto FGR – MOTO FGR Honda
55- Hector Faubel – Bankia Aspar Team – KALEX KTM
61- Arthur Sissis – Red Bull KTM Ajo – KTM M32
63- Zulfahmi Khairuddin – AirAsia SIC Ajo – KTM M32
77- Marcel Schrotter – Mahindra Racing – Mahindra MGP3O
84- Jakub Kornfeil – Redox Ongetta Centro Seta – Honda NSF250R
89- Alan Techer – Technomag CIP – Honda NSF250RC
94- Jonas Folger – MZ Racing Team – MZ Honda
95- Miroslav Popov – Phonica Racing – Oral OE-250M3R - zřejmě bude chybět
96- Louis Rossi – Racing Team Germany – FTR M312 Honda
99- Danny Webb – Mahindra Racing – Mahindra MGP3O

         

Předběžná startovní listina testů Moto2

3- Simone Corsi – Ioda Racing Project – FTR Moto M212
4- Randy Krummenacher – GP Team Switzerland – Suter MMXII
5- Johann Zarco – JiR Moto2 – MotoBI
7- Alexander Lundh – MZ Cresto Guide Racing Team – FTR Moto M212
8- Gino Rea – Gresini Racing Moto2 – Moriwaki MD600
12- Thomas Luthi – Interwetten Paddock Moto2 – Suter MMXII
14- Ratthapark Wilairot – Gresini Racing Moto2 – Moriwaki MD600
15- Alex De Angelis – NGM Mobile Forward Racing – Suter MMXII
18- Nico Terol – Aspar Team – Suter MMXII
19- Xavier Simeon – Tech 3 Racing – Tech 3 Mistral 610
24- Toni Elias – Aspar Team – Suter MMXII
29- Andrea Iannone – Speed Master Team – FTR Moto M212
30- Takaaki Nakagami – Italtrans Racing Team – KALEX Moto2
36- Mika Kallio – Marc VDS Racing Team – KALEX Moto2
38- Bradley Smith – Tech 3 Racing – Tech 3 Mistral 610
40- Pol Espargaro – Pons HP 40 Tuenti – Pons KALEX
42- Marco Colandrea – SAG Team – FTR Moto M212
44- Roberto Rolfo – Technomag CIP – Suter MMXII
45- Scott Redding – Marc VDS Racing Team – KALEX Moto2
47- Angel Rodriguez – SAG Team – FTR Moto M212
49- Axel Pons – Pons HP 40 Tuenti – Pons KALEX
50- Damian Cudlin – QMMF Racing Team – Moriwaki MD600
57- Eric Granado – JiR Moto2 – MotoBI
60- Julian Simon – Avintia Racing – FTR Moto M212
63- Mike Di Meglio – Speed Up – FTR Moto M212
71- Claudio Corti – Italtrans Racing Team – KALEX Moto2
72- Yuki Takahashi – NGM Mobile Forward Racing – Suter MMXII
76- Max Neukirchner – Kiefer Racing – KALEX Moto2
77- Dominique Aegerter – Technomag CIP – Suter MMXII
80- Tito Rabat – Pons HP 40 Tuenti – Pons KALEX
82- Elena Rosell – QMMF Racing Team – Moriwaki MD600
88- Ricky Cardus – Arguinano Racing – Suter MMXII
93- Marc Marquez – Team CatalunyaCaixa Repsol – Suter MMXII - testů se nezúčastní

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist