Místo Peška pojede Lamborghini

Tým Matteoni Racing dnes nominoval svého náhradního jezdce za českého pilota Lukáše Peška, který tak za tento italský tým pojede všech pět zbývajících závodů sezóny 2010.

Místo Peška pojede Lamborghini
Italský jezdec Ferruccio Lamborghini, vedoucí pilot italského šampionátu CIV v kubatuře supersportů, byl týmem Matteoni Racing nominován jako náhradník za českého pilota Lukáše Peška a nahradí ho od japonského závodu v Motegi.


Italský mladík Ferruccio Lamborghini (19), pocházející ze slavné automobilové rodiny "Lamborghini" jel letos na divokou kartu závod "Gran Premio di San Marino" na okruhu Misano Adriatico v kubatuře Moto2 za tým Forward Racing na motocyklu Suter MMX jako týmový spolujezdec Francouze Julese Cluzela a Itala Claudia Cortiho. V kvalifikaci si při své premiéře v seriálu Grand Prix vyjel Ferruccio Lamborghini čtvrtou řadu startovního roštu, když skončil na 20. místě. V závodě samotném pak skončil Lamborghini jako 23. 


Pouze v tomto víkendovém závodě v Aragónu nahradí Lukáše Peška, což jsme ostatně už psali v tomto článku, kolumbijský jezdec Santiago Hernandez. 


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist