Marquez ve středu ke zrakovému testu

Španělský jezdec Marc Marquez se ve středu podrobí lékařskému zrakovému testu, zda se bude moci zúčastnit nedělního finále ve Valencii.

Marquez ve středu ke zrakovému testu
Než dojde ve Valencii k finálovému Showdown mezi Stefanem Bradlem a Marcem Marquezem o zisk královské koruny Moto2 na rok 2011, naskýtá se otázka, zda k tomuto Showdown vůbec dojde. Není totiž stále ještě jisté, zda Marquez vůbec ve Valencii pojede. Po svém těžkém pádu při prvním tréninku v Sepangu musel španělský jezdec závod úplně vynechat, neboť kromě jiných zranění utrpěl hodně tvrdou ránu do hlavy.
Po tomto úderu viděl Marquez vše dvojmo a závod samotný pozoroval s klapkou na levém oku, aby dvojitému vidění zabránil. Dle komentátora španělské televize TVE Marca Martina se Marquez podrobí ve středu u Dr. Xaviera Mira speciálnímu testu, kde by se mělo prokázat,  že tento problém už zmizel. Pokud by ale test dopadl pro Španěla špatně, tak by se jezdec týmu Monlau Competicion závodního víkendu vůbec nezúčastnil a Němec Stefan Bradl by se automaticky stal mistrem světa. Pokud ale bude Marquez fit, tak musí ve Valencii vyhrát a Bradl by musel dojet hůře než 13., v tom případě by se stal Španěl mistrem světa.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist