Kenan Sofuoglu bude testovat Moto2

Novopečený dvojnásobný mistr světa supersportů Kenan Sofuoglu bude testovat motocykl Suter MMX kubatury Moto2.

Kenan Sofuoglu bude testovat Moto2
Pro Kenana Sofuoglu začíná koncem října závodem Grand Prix v Estorilu nová část jeho závodní kariéry. Dvojnásobný mistr světa supersportů totiž přestupuje do kubatury Moto2.

Ze snu tureckého jezdce, jezdit Moto2 v týmu Ten Kate Honda, tedy nebude nic. Nizozemský tunerský specialista totiž vidí jednoznačnou budoucnost na motoristickém trhu pouze v sériových motocyklech.

"Poslední roky jsme byli jako jedna rodina. Ale kdo ví, třeba se naše cesty zase později zkříží. Mám rád každého jednotlivce v tomto týmu", říká Kenan Sofuoglu. 


"Letos jsem skončil v každém závodě na podiu, což je neuvěřitelný výsledek celého týmu. Ze začátku sezóny jsem sice neměl nejlepší motocykl, ale ke konci sezóny jsem měl jednoznačně nejrychlejší motocykl. V kubatuře Moto2 budu potřebovat každou zkušenost, kterou jsem získal letos ze soubojů s Lavertym a Lascorzem, těm bych chtěl také poděkovat, že mě neustále nutili jezdit naplno", řekl dále Sofuoglu. 

25. října bude Sofuoglu testovat v Albacete motocykl Suter-MMX týmu Technomag-CIP. Jak jsme již psali, poslední dva závody tohoto roku pojede Sofuoglu místo tragicky zahynulého Japonce Shoyu Tomizawu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist