Jorge Navarro podepsal s týmem Gresini Moto2

Španělský závodník Jorge Navarro podepsal s týmem Federal Oil Gresini Moto2 a rok 2017 bude jeho premiérou v mistrovství světa šestistovek. Talentovaný Španěl nahradí u Gresiniho odchozího Sama Lowese, který po skončení letošní sezony přestupuje do třídy MotoGP k týmu Aprilia Racing Team Gresini. Zároveň dnes došlo k potvrzení další spolupráce mezi společnosti Federal Oil a Gresini Racing.

Jorge Navarro podepsal s týmem Gresini Moto2

Po jedenácti kolech sezony 2016 je Jorge Navarro druhým jezdcem průběžného hodnocení Moto3. Závodí v barvách stáje Estrella Galicia 0,0 a ještě donedávna byl velkým favoritem v boji o titul. Pak ale přišlo zranění při tréninku a ztráta cenných bodů. Každopádně teď už je jasné, že je to jeho poslední rok v nejnižší kubatuře, protože už v roce 2017 osedlá Kalex v barvách týmu Federal Oil Gresini Moto2.

„Jsem šťastný a nesmírně nadšený, že mám příležitost přestoupit do prostředí střední kubatury světového šampionátu s týmem jakým je Federal Oil Gresini Moto2,“ uvedl Jorge Navarro, který s týmem Gresini podepsal dvouletou smlouvu.

„Je to ohromná výzva k níž přistupuji s velkým nadšením. Rád bych poděkoval Federal Oil a Gresini Racing za důvěru, kterou do mě vložili a za ocenění mé práce, kterou nyní odvádím v Moto3.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist