Elena Myers: Nejdříve Moto2, pak teprve MotoGP

Američanka Elena Myers je nejen pěkná dívka, ale i hodně rychlá motocyklistka. Nyní se jasně vyjádřila ke svým plánům v závodech MotoGP.

16-letá Američanka Elena Myers vyhrála jako první žena v historii 72 let závodů AMA jeden závod amerického mistrovství - na supersportové Suzuki - na okruhu Infineon Raceway.

V rámci závodů MotoGP v Laguně Sece pak skončila na 4. místě. Potom byla Myers pozvána do boxu Rizla Suzuki a směla se posadit na Capirossiho tovární motocykl. Její tým "Lucas Oil Roadracingworld.com RMR" potom vydal prohlášení, že Elena Myers bude testovat motocykl Suzuki MotoGP na testech ve Valencii po finálovém závodě této sezóny.

"Toto byla mylná informace, nejdříve se chci dostat do Moto2 a potom snad některý den i do MotoGP. To by byl opravdový sen", říkala včera v Indy sympatická blondýnka Elena Myers.