Di Meglio minimálně na měsíc mimo hru

Francouzský motocyklový jezdec týmu JiR Moto2 je po těžké nehodě, kterou absolvoval během závodu Velké ceny České republiky, hospitalizován v brněnské nemocnici. Di Meglio zůstane pod lékařským dohledem po celou noc.

Di Meglio minimálně na měsíc mimo hru
Bývalý mistr světa třídy do 125ccm z roku 2008 přišel ve třetí zatáčce Masarykova okruhu v Brně o kontrolu nad svým motocyklem a spadl na asfalt před rozjeté soupeře, což způsobilo řetězovou nehodu další dvojice závodníků. Spadl jezdec týmu Maptaq SAG Zelos Marcel Schrötter a Alberto Moncayo z Arginano&Gines Racing, jenž ale nedokázal zabránit střetu s ležícím Di Megliem.
Francouz Di Meglio byl po incidentu při vědomí a následně absolvoval vyšetření v Mobilní klinice, která neukázala na žádné vážné vnitřní zranění nebo zlomeninu. Později Francouz podstoupil další, mnohem důkladnější lékařské vyšetření přímo v brněnské nemocnici, kde lékaři potvrdili, že stav jezdce je uspokojivý, ale zároveň mu diagnostikovali zlomeninu kostrče, což Francouze postaví minimálně na třicet dnů mimo motocykl.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist