Alex de Angelis v Aragonu opět za JiR

Sanmarinský pilot Alex de Angelis pojede i ve španělském Aragonu druhý motocykl MotoBi stáje JiR. A na staru se objeví i Italové Michele Pirro a Mattia Pasini, pochopitelně každý v jiném týmu.

Alex de Angelis v Aragonu opět za JiR
Po britském jezdci Scottu Reddingovi, pojede v Aragonu i druhý jezdec zapletený do tragické misanské havárie Shoye Tomizawy, ex-jezdec MotoGP Alex De Angelis. Ten bude při závodě Gran Premio d’Aragona v kubatuře Moto2 pilotovat druhý motocykl japonské značky MotoBi manažéra týmu JiR, Gianlucy Montirona. Zda pojede De Angelis celý zbytek sezóny, není doposud rozhodnuto. Týmový šéf JiR chce totiž od De Angelise smlouvu na celou sezónu 2011 a to zase nechce podepsat Alex, který stále ještě doufá v nějaký ten kontrakt v MotoGP.


A ke změně jezdce dochází i ve stáji Fausta Gresiniho. Místo ukrajinského pilota
Vladimira Ivanova, pojede tentokráte motocykl Moriwaki MD600 v Gresini Racing týmu mladý Ital Michele Pirro. Jak jistě známo, na okruhu Misano Adriatico jel místo zraněného? Ukrajince Ivanova Japonec Tatsuya Yamaguchi (normálně oficiální jezdec Moriwaki v J-GP2).

Ital Michele Pirro je jinak stálým jezdcem stáje Ten Kate Honda v šampionátu World Supersport a letos těžce havaroval u nás v Brně.  


A konečně v německém týmu Kiefer Racing pojede místo ruského jezdce Vladimíra Leonova - zraněného? - další nový nový náhradní jezdec. Po českém jezdci Patriku Vostárkovi a Rakušanovi Michaelu Ransederovi pojede tentokráte motocykl Suter MMX jako týmový kolega Stefana Bradla Ital Mattia Pasini, tedy shodou okolností předchůdce Alexe de Angelise v týmu JiR. Pro Pasiniho je to ale pouze záskok na jeden závod, rakouský pilot Ranseder totiž jede o tomto víkendu finále IDM na Hockenheimringu, kde má ještě stále šanci na titul německého šampióna v supersportech. 


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.33
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist