Alex de Angelis hledá tým a motorku na 2010 a také 2011

Sanmarinský jezdec Alex de Angelis je po návratu Hiroshiho Aoyamy a po peněžním krachu svého týmu RSM Scot Moto2 bez motorky a hledá tak, jak dokončit sezónu 2010, respektive kde jezdit příští rok...

Alex de Angelis hledá tým a motorku na 2010 a také 2011
Sanmarinský jezdec Alex de Angelis se musí po comebacku Hira Aoyamy poohlédnout po nějaké "práci", neboť jeho předchozí tým RSM Scot Moto2 je ve velkých finančních problémech a De Angelisovo místo už neexistuje. 


Aktuálně je tedy Alex de Angelis bez práce, bez motorky a bez týmu. Ve třech záskocích za zraněného Aoyamu skončil sanmarinský pilot vždy jako poslední v cíli, když v Laguně Sece dokonce prohrál i s jezdcem na divokou kartu (Roger Lee Hayden). Není tedy divu, že tým Interwetten Honda se už nemohl dočkat návratu svého stabilního jezdce - japonského mistra světa Hira Aoyamy. A jelikož současně "došly" penízky i původnímu týmu RSM Scot Moto2 (zůstal pouze jediný jezdec Niccolo Canepa), tak se musí Alex de Angelis ohlédnout po nějakém jiném týmu a motorce, aby vůbec dokončil sezónu 2010. "Hledám nějaké řešení, ale nic konkrétního v ruce nemám", říká De Angelis v rozhovoru pro GPOne.


"Nemám žádné přehnané požadavky, pro mě je důležité dokončit vůbec tuto sezónu. Zajímají se sice o mě jak italské, tak i španělské týmy, ale není to nic konkrétního", říká dále De Angelis.

A o které týmy vlastně jde? Po odchodu Mattia Pasiniho je volné místo v týmu JiR, kde zatím na druhém motocyklu MotoBi jezdí bez úspěchů japonský testovací jezdec TSR Yusuke Teshima a De Angelis by se tak stal týmovýcm kolegou Simone Corsiho. A dále ve španělské stáji Sita Ponse, kde by mohl jet třetí motocykl Kalex vedle Sergia Gadei a Axela Ponse. 


Nyní odletěl De Angelis do USA, aby se poohlédl po volném místě. Právě zde zajel vloni tento jezdec svůj nejlepší výsledek v MotoGP - druhé místo. Navíc po Indy následuje domácí závod Grand Prix v Misanu, a zde by chtěl De Angelis rozhodně závodit. 

"Stalo se to ve velmi špatných časech a moje výsledky nebyly bohužel na takové úrovni, abych si místo v MotoGP udržel. Škoda! Myslím si, že mohu jet i s motocykly o objemu 1000 ccm hodně rychle. Prostě, jsem na trhu volný" říká dále Alex de Angelis, který už vůbec nepočítá s místem v MotoGP, spíše s Moto2, ale nevyhýbá se ani nabídkám ze superbiků.
Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist