Viñales skončil u Laglisse, zatím nahradí Carrasco

Od vedení týmu Laglisse dostal Španěl Isaac Viñales přesně definované cíle pro letošní sezonu, které ale do její první poloviny nenaplnil, což jej stálo místo. Španěla nahradil italský závodník z prostředí juniorského mistrovství světa FIM CEV Moto3 Lorenzo Dalla Porta. Z paddocku Moto3 nicméně Viñales neodchází, protože v zámořském kole na Indianapolis Motor Speedway nahradí v týmu RBA Racing zraněnou Španělku Anu Carrasco.

Viñales skončil u Laglisse, zatím nahradí Carrasco

Loni byl Španěl Isaac Viñales týmovým kolegou Jakuba Kornfeila. Český závodník tým Laglisse po skončení sezony 2014 opustil, Španěl zůstal a nově pokračoval s Husqvarnou. Jak uvedl šéf týmu Laglisse Jaime Fdez-Aviles, už loni Viñales nedostál očekáváním, ale dostal ještě jednu šanci, jejíž cíle měl naplnit do poloviny letošní sezony. Nestalo se a Viñales přišel o místo.

Tým Laglisse představil novou tvář, kterou je italský závodník Lorenzo Dalla Port. Ten v barvách Laglisse závodí v juniorském šampionátu FIM CEV Moto3, kde mu v této chvíli patří průběžná osmá příčka.

S mistrovstvím světa se Isaac Viñales zatím neloučí, protože pokračuje dál jen s jiným týmem. Tedy alespoň prozatím. U stáje RBA Racing nahradí v Indianapolis zraněnou Španělku Anu Carrasco. Ta spadla po kontaktu s krajankou Marii Herrera během závodu v Německu, zlomila si levou pažní kost, kterou ji museli fixovat kovovou destičkou. Zda Carrasco nastoupí do české Grand Prix je otázkou dalších vyšetření a konečný verdikt budou mít její lékaři.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist