Týmy Moto3 testovaly v Mugellu

V Mugelu testovali jezdci týmů Moto3, které se rozhodly na italském závodním okruhu zůstat a využít tak možnosti připravit své stroje na nadcházející závody sezony počínaje Grand Prix v Barceloně. Test bez oficiální časomíry měl na programu také zkoušky nových specifikací pneumatik Dunlop.

Týmy Moto3 testovaly v Mugellu
V Itálii testovali všichni jezdci tovární stáje KTM a Husqvarny. Za KTM pracoval na aerodynamice, odpružení a novém airboxu Jack Miller a český závodník Karel Hanika (Red Bull KTM Ajo), Niklas Ajo a Danny Kent měli podobný program jen s tím rozdílem, že v sedlech Husqvarny.
Jednodenní test využil vítěz závodu v Mugelli Romano Fenati (SKY Racing Team VR46), který společně s týmovým kolegou Francesco Bagnaiou zkoušel různé přední vidlice, zadní rameno nebo stupačky. Přední vidlice také zkoušeli jezdci Gresiniho týmu Niccoló Antonelli a Enea Bastianini.
Tovární tým Hondy Estrella Galicia 0,0 měl na dráze oba své jezdce Alexe Rinse a Alexe Márqueze. Márquez ale během testu havaroval a to tak, že musel do nemocnice, kde zůstal přes noc na pozorování, ale s nejvyšší pravděpodobností bez vážných zranění. Alex Rins vyzkoušel nový podvozek, s nímž byl velmi spokojen.
V Mugellu testovali jezdci týmu Ongetta Zulfahmi Khairuddin a Alexis Masbou, na motorových jednotkách pracovali jezdci Mahindry Miguel Oliveira a Arthur Sissis, nechyběl jezdec týmu Marc VDS Racing Livio Loi, Phillip Oettl z Interwetten Paddock Moto3 nebo dvojice San Carlo Team Italia Matteo Ferrari a Andrea Locatelli.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist