Sedmnácté místo v cíli pro Jakuba Kornfeila

Xtjara (166) napsal 30.03.2015 v 18:53+1

keny46: přesně tak kluci je to o penězích... Jinak Kubas dobrý výkon.

keny46 (196) napsal 30.03.2015 v 12:23+1

Penize hybou svetem...

AKRO (-498) napsal 30.03.2015 v 12:15

Je stejně zajímavé, vzhledem k výsledkům, že se vždy Kornfeil dostane do dobrého týmu, loni dokonce do týmu, který rok před tím vyhrál titul!

Evo (411) napsal 30.03.2015 v 11:34+1

Rekneme si to narovinu, že Kuba si už v teto kategorii neskrtne. Svoji príležitost nevyužil a tím padem se ke kvalitnimu týmu nedostane. Furt ho posouvate do první petky, že tam patrí, ale na základe ceho? Na nem i na Kh je videt, že titul v RRC nemusí do dalsi kariéry nic predznamenavat.

Fantom40 (320) napsal 30.03.2015 v 10:27-1+1

Upřímně řečeno, jsem zklamán z týmu! Proč?, měli možnost jezdit v Qataru od čtvrtka! a nějak se jim nedařilo nastavit motorku aby fungovala podle představ jezdce. Jazyková bariéra v tom nebude , protože Fahmimu to nejelo taky a ten se mi zdá že nastavení kopíruje po Kubovi - viz poslední testy v Jerezu. Když Kuba jezdil na mokru špici a Fahmimu to nejelo tak upravili nastavení ??? a najednou byl celkově 3. A nachystat moto až na w-up je neuvěřitelně pozdě. Toho si Kuba užil loni u Calva dostatek. Závod ? start SUPER! k TOMU NENÍ CO DODAT! Ale uvědomme si že proplétat se z cca 20 místa džunglí jezdců je velikánské riziko. Když to před Váma někdo položí, no tak přece ho nepřejedete!!! ZNOVA TADY MUSÍM NAPSAT ! - LONI V QATARU ZAJEL KUBA ČAS 2:06:193 COŽ BY LETOS BYLO 2 MÍSTO NA STARTU! JEZDEC - UDĚLAL MAXIMUM! Tým má na čem pracovat - tak ať se nemusí plácat v dáli od první 5 tky. To je podle mě Kubovo místo, kde by měl být po každé kvalifikaci!!!
Hodně štěstí do dalších závodů - třeba už ( a kéž by ) v Austinu.

1100Virago (3052) napsal 30.03.2015 v 08:55

Těch 7 sekund je zajímavá informace, protože bez téhle ztráty by byl za vítězem poměrně blízko. Ale jak je to doopravdy ukážou až příští závody.

zzzmrzlinar (471) napsal 30.03.2015 v 07:49

a jak to, že ta kvalifikundace byla tak hrozně špatná? to se pak není co divit, že se musí vyhýbat padákovi když startuje z konce

Paul23 (0) napsal 29.03.2015 v 22:59