Red Bull KTM Ajo potvrdil dalšího jezdce, Jihoafričana Bindera

Po oznámení, že v roce 2015 bude členem týmu Red Bull KTM Ajo Portugalec Miguel Oliveira, je tu oficiální potvrzení druhého jezdce, kterým je Brad Binder z Jihoafrické republiky. Devatenáctiletý závodník je stálým jezdcem mistrovství světa od roku 2012 a v letošním roce závodí s Mahindrou v barvách Ambrogio Racing.

Red Bull KTM Ajo potvrdil dalšího jezdce, Jihoafričana Bindera
Brand Binder přišel do mistrovství světa z Red Bull Rookies Cupu a už tři roky závodí v třídě Moto3. Dnes je to zkušený jezdec, který pro sezonu 2015 získal konkurenceschopnou techniku s níž má v plánu bojovat o ty nejvyšší pozice. „Abych byl upřimný, tak ze spojení s týmem Red Bull KTM Ajo mám úžasný pocit,“ prozradil Brad Binder.

„Od doby, kdy závodím v Moto3, bylo mým cílem se jednou přidat k špičkovému týmu, jakým je právě tento. Dostat se do tak významné sestavy, jakou je tovární tým KTM s partnery, jako Red Bull a další významné podniky, je jedinečná příležitost. Pro mě je to skvělá příležitost a je na čase předvést, co opravdu dokážu,“ dodal odhodlaně Binder.
Šéf týmu Aki Ajo k podpisu s Jihoafričanem dodal: „Jsem nadšený začít tuto cestu společně s Bradem. Viděl jsem, že je to vysoce motivovaný jezdec s touhou dalšího růstu ve světovém šampionátu. Na Bradovi je vidět, že je to skvělý člověk, klidný a pracant v týmu s respektem vůči všem, kdo s ním spolupracují. Má ohromný potenciál a myslím si, že s KTM, Red Bull a dalšími významnými partnery, kteří nás podporují, to příští rok bude moci poprvé předvést na dráze.“

Současný člen týmu Red Bull KTM Ajo Karel Hanika, by měl být třetím jezdcem pro sezonu 2015. Před cestou do Aragonie totiž uvedl: „Oba moji týmoví kolegové na příští rok jsou dobří borci, každopádně mi bude chybět Jack (Jack Miller).“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist