Radio Paddock hlásí

Několika zajímavostmi se ještě ohlédněme za francouzským závodem v Le Mans, jak je přineslo Radio Paddock.

Radio Paddock hlásí
  • Francouzský jezdec finského týmu AirAsia Ajo Johann Zarco uzavřel těsně před domácím závodem sponzorskou smlouvu s mediálním konzernem Disney: "Je to skvělé, že jsme našli pro silniční motorky úplně nového sponzora", byl spokojen šéf týmu Aki Ajo. 
  • Tým JiR kubatury Moto2 manažéra Lucy Montirona chce v příštím roce nasadit do této kubatury brazilského mladíka Erica Granada, který v červnu oslaví teprve své 15. narozeniny. V letošním roce jezdí tato stáj se zkušeným Alexem de Angelisem, který by měl v následujícím roce závodit opět v kubatuře MotoGP.
  • V soutěži "BMW MotoGP Qualifier Award" vede Stoner (88 bodů) před Pedrosou (69), Lorenzem (68) a Simoncellim (64). Na konci roku získá vítěz této soutěže osobní automobil BMW. Vloni vyhrál automobil této značky Lorenzo (380) před Stonerem (310) a Pedrosou (232).
  • Superbikový pilot Hondy Jonathan Rea nepojede letos žádný závod MotoGP na divokou kartu, neboť zatímco v šampionátu superbiků je jezdcem "Castrolu", tak v MotoGP se používá značka "Elf".
  • Tým BQR-Blusens, doposud závodící pouze ve stopětadvacítkách a v Moto2 (dříve v kubatuře do 250ccm), se přihlásil do MotoGP 2012 jako tým CRT a sice s motory  Kawasaki.
  • Jihoafričan Graham Harris chce znovu obnovit značku Lambretta. Faktem ale je, že za loňský rok ale dluží tento manažér firmě "Engines Engineering" - nyní závodící v MS stopětadvacítek jako Mahindra, částku 150 000 Euro.
  • Německý jezdec stopětadvacítek Dani Kartheininger ve stáji Caretta se doslova ztratil ze seriálu Grand Prix. "Není to normálně německý způsob jednání, nechat po sobě nezaplacené účty", říká týmový šéf Giorgio Bartelli na téma, že německý mladík dluží za sezónu 150 000 Euro.


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist