Paris Hilton sponzorem týmu Grand Prix

Americká celebrita Paris Hilton, celým jménem Paris Whitney Hilton, je společenská prominentka a dědička podílu hotelového impéria Hilton a nemovitostí svého otce Richarda Hiltona.

Paris Hilton sponzorem týmu Grand Prix
Američanka Paris Hilton (* 17. února 1981) je vedoucí osobností reality show The Simple Life. Je také známá svým soukromým erotickým videem se svým bývalým přítelem Rickem Salomonem. Tento film, "1 Night in Paris" se dostal na internet a vzbudil pozornost celého světa. Vice si o této celebritě můžete přečíst zde.


18. prosince bude v hotelu "Hotel ME di Madrid" představen nový tým kubatury do 125 ccm pod vedením Rossana Brazziho se šéftechnikem Christianem Lundbergem a s hlavním sponzorem, tedy s touto americkou celebritou Paris Hilton.

V týmu pojedou dva španělští jezdci, kteří budou mít k dispozici tovární motocykly Aprilia RSA. Jedná se o návratilce do této kubatury Sergio Gadeu (letos v Moto2 za tým Pons KALEX - jedno podium) a Mavericka Vinalese, teprve 15-ti letého španělského jezdce, mistra Evropy 2010 a šampióna CEVu v této kubatuře. 

Tento tým je motocyklovým fanouškům známý jako Blusens-STX (letos jezdil s Estevem Rabatem) a nový název týmu je: SuperMartxé VIP by Paris Hilton. 


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.60
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist