Ital Antonelli byl nejrychlejší také ve středu

Změna motocyklu představuje pro mladého Niccoló Antonelliho výraznou změnu k lepšímu, protože jeho nástup v úvodních testech předsezonní přípravy vypovídá o tom, že mu rakouská KTM sedla víc než dobře a on teď s týmem pracuje na vyladění stroje tak, aby byl rovnocenným soupeřem jejich továrního týmu.

Ital Antonelli byl nejrychlejší také ve středu
Potom, co první den oficiálního testu ve Valencii uzavřel Niccoló Antonelli na vedoucí příčce, stejná pozice mu patřila také po skončení druhého dne, když časová hodnota jeho nejrychlejšího kola představovala 1´39,454 sekundy. Tento čas je o pět tisícin rychlejší než jaký loni v listopadu stačil Alexi Rinsovi na zisk pole position v kvalifikaci Velké ceny Valencie Moto3.
„Jsem velmi spokojený, protože nehledě na časy jsme byli schopni nadále zlepšovat nastavení motocyklu a nyní jsme skutečně hodně blízko stavu, který můžeme nazvat ideálním nastavením,“ uvedl ve středu večer spokojený Niccoló Antonelli, který jako další prostor pro zlepšení vidí v nájezdech a výjezdech ze zatáček. „Podmínky dnes byly lepší než včera, takže ostatní jezdci zrychlili, ale my jsme zůstali pořád na špici, což je hodně důležité.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist