Hanika startuje čtrnáctý odhodlán postoupit co nejvíc dopředu

Závěrečný třetí trénink dokončil Karel Hanika s patnáctým časem a ten mu také patřil v kombinaci časů všech tří tréninků, které jezdci Moto3 v Sepangu od pátku do soboty odjeli. V odpolední kvalifikaci český závodník párkrát atakoval přední řady, ale nakonec do závodu odstartuje čtrnáctý.

Hanika startuje čtrnáctý odhodlán postoupit co nejvíc dopředu

Sice znovu proběhly penalizace jezdců, kteří jeli pomaleji než je dáno pravidly, ale změny pozic se českého jezdce Karla Haniky nedotkly a do závodu tak odstartuje čtrnáctý z páté řady díky času 2'13,641 sekundy, který byl jeho sobotním kvalifikačním maximem. Po levé ruce bud mít Jorge Martina, po pravé týmového kolegu Brada Bindera.

„Dnes to bylo dobré, protože jsem se na motorce cítil mnohem lépe než včera,“ řekl po kvalifikaci Karel Hanika. Zlepšili jsme nastavení motorky a máme jen pár drobných detailů, na kterých je třeba ještě zapracovat."

„V posledním tréninku to nebylo vůbec špatné a v kvalifikaci jsem cítil, že bych mohl jet rychleji než řada ostatních jezdců, ale nedokázal jsem zajet jedno pořádné kolo. Myslím, že jsme měli na lepší výsledek, ale s provozem na trati to bylo nakonec čtrnácté místo. Samozřejmě to mohlo být lepší, ale ohledně zítřka mám dobrý pocit.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist