Finále ve Valencii rozhodne o titulu už posedmé

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
AKRO (-498) napsal 07.11.2014 v 22:03

Saarinen (1440) napsal 07.11.2014 v 21:58+1

Luthi to tehdy málem prokoučoval. Na to si pamatuju. Stejně jako měl na mále Aoyama jako poslední mistr dvěstěpadesátek. Někdy si říkám, že ty 125 a 250 byly super. To byly skutečně závodní speciály. Škoda jich..Teď to jsou proti nim herky.

IvanDvoutakťák (5070) napsal 07.11.2014 v 17:00

Osm a půl řádku zajímavých postřehů, Dači
Líp bych to "ani já" nenapsal ...

DutchTT (846) napsal 07.11.2014 v 07:40+1

to Ivan2T. Ahoj Ivane. S tou třídou Moto3/125GP je to jistě tím, že se jedná o jediné skutečné mistrovství světa, kde bojují značky (min4 ) a jezdci bez omezení. Moto2 je vlastně pohár Hondy (sorry ale Hondu mám asi radši než ty..) a MotoGP je soutěž podle tří různých pravidel, takže takový "guláš open", jen aby byl relativně plný rošt , pro mne 24 jezdců je poloprázdný rošt, když se na trať vejde 36 motorek. Takže a´t žije jediné skutečné Mistrovství Světa, třída Moto3 a naši piloti v ní!! Já na rozdíl o mnohých, nevnímám tuto třídu za nějakou méněcennou, je pro mne naprosto srovnatelná s jinou a mistra v Moto3 si cením stejně jako v jiné třídě.

jiřin... (40) napsal 06.11.2014 v 20:48+2

podle me Miller posle Marqueze na zem a bude mistr fandim Millerovi

Kubát (1404) napsal 06.11.2014 v 20:17+1

taky fandím milerovi od aragonu, kdy ho sundal marquez řekl bych, že to bude řežba

Miki78 (22) napsal 06.11.2014 v 19:45

Fandím Millerovi ale kdo ví jak to dopadne

Karkason (1) napsal 06.11.2014 v 17:35

Ještě jedna chybička zůstala ,,Blíž má k titulu lídr průběžného hodnocení Marc Márquez''

Etien (65) napsal 06.11.2014 v 16:56

díky, už je to Alex

tomsase (-83) napsal 06.11.2014 v 16:45

Máte tam chybu, které se často dopouští i Béla ale v opačném gardu- V letošním roce je pozornost všech fanoušků nejnižší kubatury Moto3 zaměřena na Marca Márqueze a Jacka Millera

tomsase (-83) napsal 06.11.2014 v 16:43

Alex

gsx-goes-to-cbr (1) napsal 06.11.2014 v 16:35

Letos bojuje v Moto3 Marcův brácha Alex :)

IvanDvoutakťák (5070) napsal 06.11.2014 v 16:24-1+1

Více než to, že finále, t.j. rozhodnutí o titulu, bylo už posedmé právě ve Valen-
cii, zaujala skutečnost, že to bylo v posledním závodě té NEJNIŽŠÍ třídy !
Žeby právě tato byla po všechna ta léta nejvyrovnanější ?