Druhý den v Jerezu nejrychlejší Bastianini s Corsim

Poslední den privátních testů nižších kubatur mistrovství světa probíhal na jihu Španělska za poměrně dobrých povětrnostních podmínek. Ráno sice byla dráha trošku vlhká a také byla mlha, ale během dne už počasí umožnilo všem týmům dokončit plánovaný program zkoušek. Jezdci tříd Moto3 a Moto2 se v průběhu dne na dráze střídali, takže každý dnes jel čtyři samostatné části. V kategorii Moto3 zajel nejrychleji Ital Enea Bastianini, Simone Corsi byl první v tabulce časů třídy Moto2. Další test v Jerezu je již třídenní IRTA test s termínem 2/3/4.března 2016.

Druhý den v Jerezu nejrychlejší Bastianini s Corsim

Z jezdců nejnižší kubatury světového šampionátu nastavil maximum druhého dne testu na hodnotu 1'47,632 sekundy italský závodník Enea Bastianini (Gresini Racing Team Moto3). Jen čtyřicet tisícin ztratil na Itala Hiroki Ono (Honda Team Asia), třetí Jules Danilo (Ongetta-Rivacold) a čtvrtý Jorge Navarro (Estrella Galicia 0,0) jsou ve dvou desetinách za Bastianinim. Pětici nejlepších uzavřel Francesco Bagnaia (Mapfre-Team Mahindra).

V kombinaci časů obou dnů v Jerezu je s časem 1'47,383 sekundy Jorge Navarro, druhý je Enea Bastianini a třetí Hiroki Ono. V Jerezu dnes testoval také tým LaGlisse s jezdci Maria Herrera a Lorenzo Dalla Porta. Tento tým účast ve světovém šampionátu odřekl a má v plánu soustředit se na juniorské mistrovství světa v rámci FIM CEV Repsol Moto3.

Test Moto3 - Jerez, Španělsko
Středa, 24.února 2016
Kombinace časů - 24THMoto3_Two_Days_Combined_Results_February_23rd__24th_2016.pdf

Ani druhý den neměli všichni testující zařízení pro měření času. Celkem sem jezdců má měřené kolo a to nejrychlejší 1'42,361 sekundy zajel Simone Corsi (Speed Up). Necelé tři desetiny ztratil Lorenzo Baldassarri (Forward Racing) a ve třech desetinách je také třetí Axel Pons (AGR Team). V kombinaci časů dosažených za oba dny testování v Jerezu je celkem devět závodníků a na prvním místě zůstává Ital Simone Corsi.

Test Moto2 - Jerez, Španělsko
Středa, 24.února 2016
Kombinace časů - 24th_Moto2_Two_Days_Combined_Results_February_23rd__24th_2016.pdf

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist