Šampionát FIM CEV Repsol letos obrazem do celého světa

Přenosy z mezinárodního mistrovství Španělska FIM CEV Repsol budou moci v letošní sezoně sledovat diváci po celém světě. Přenosy z jednotlivých podniků budou přenášet televizní společnosti s příslušným jazykovým komentáře přes řadu různých platforem.

Šampionát FIM CEV Repsol letos obrazem do celého světa
V letošním roce je poprvé třída Moto3 mistrovstvím světa juniorů, třída Moto2 a Superbike mistrovstvím Evropy. Zájem sledovat televizní přenosy je ze strany fanoušků velký a zůstal vyslyšen. Pro letošní sezonu budou vysílat živě přenosy CEV tyto stanice - Španělsko (Movistar & Energy), Itálie (SKY), Velká Británie (BT Sports), Francie (Eurosport) budou přenosy vysílat živě. Austrálie/Asie (FOX) a Jižní Amerika (ESPN) většinou ty nejlepší okamžiky ze záznamu.

Pokud není možné v dané zemi sledovat přenosy na výše uvedených stanicích, zůstává stále možnost přímého přenosu na You Tube s anglickým komentářem.

Také pro českého fanouška závodění na dvou kolech je seriál CEV zajímavý především z toho důvodu, že v kategorii Moto2 nastoupí český jezdec Miroslav Popov v barvách české stáje Montáže Brož.

Kalendář FIM CEV Repsol 2015


26.dubna - Autodromo do Algarve

16.května - Le Mans Grand Prix/ pouze Moto3

21.června - Circuit de Barcelona - Catalunya

05.července - MotorLand Aragón

06.září - Circuito de Albacete

04.října - Circuito de Navarra

01.listopadu - Circuito de Jerez

15.listopadu - Circuit de la Comunitat Valenciana
.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist