Nabitý program týmu Montáže Brož s překvapením

Jak jsme již informovali, o uplynulém víkendu se Montáže Brož Racing Team, jako každý rok, zúčastnil závodu „300 zatáček Gustava Havla“. Tentokráte se „staronovým“ jezdcem Jirkou Brožem za řídítky motocyklu SUTER MMX2, s kterým se bude zúčastňovat #95 Míra Popov španělského mistrovství CEV Repsol.

Nabitý program týmu Montáže Brož s překvapením
Tradičně jsme tento závod pojali jako akci na podporu dětské nadace Parent Projekt. Letos se nám podařilo vybrat částku 32.500,- Kč, kterou věnujeme této dětské nadaci.

Po závodě v Hořicích se týmový kamion vydal na cestu do Španělska, kde o nadcházejícím víkendu (23.-25.5.) absolvuje #40 Filip Salač na okruhu v Jerezu další závod španělského mistrovství Pre-Moto3.
Po tomto závodě se kamion a tým přesune do Aragonu, kde v úterý a ve středu absolvuje test #95 Míra Popov v sedle Suteru MMX2. Po jednodenní pauze pokračuje ve dnech 30.5. – 1.6. a 4.6. 2014 testování na okruhu v Barceloně a opět přesun do Aragonu, kde v termínu 6. - 8.června 2014 absolvujeme náš první závod CEV (dvojzávod).

Avizované překvapení se týká opět #66 Jirky Brože, který se o nadcházejícím víkendu (23.-25.5. 2014) zúčastní závodu Alpe Adria Championship, tentokrát ve třídě SuperSport 600 za řídítky motocyklu Kawasaki ZX6R.

Děkujeme všem našim partnerům a fanouškům za podporu. Našim jezdcům držíme palce! Podrobné informace z jednotlivých závodů a testování budeme průběžně přinášet.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.60
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist