Lukáš Pešek míří k posledním testům

Lukáše Peška čeká v letošním roce španělské mistrovství silničních motocyklů v kategorii Moto2 v německém týmu IAMT Factory Racing, které startuje 17. dubna 2011 v Jerezu. Před úvodním podnikem absolvuje český jezdec třídenní testy na okruhu Lausitzring.

Lukáš Pešek míří k posledním testům
Lukáš Pešek bude v nadcházející sezóně startovat ve španělském mistrovství silničních motocyklů. „Prioritou pro mě bylo zůstat v mistrovství světa. Bohužel to nevyšlo a jestli se chci jednou vrátit, musím sedět na motocyklu kategorie Moto2. To se naštěstí povedlo a v tomto roce pojedu španělský mistrák v německém týmu IAMT Factory Racing. Nejsou vyloučena ani starty na divokou kartu v mistrovství světa,“ uvedl český jezdec.
Již o nadcházejícím víkendu ve dnech 8. až 10. dubna 2011 Lukáš Pešek s týmem IAMT Racing Factory absolvuje poslední testy před odjezdem na jih Evropy. Ty se uskuteční v rámci oficiálních testů německého šampionátu IDM na okruhu Lausitzring. „Po čtyřdenních testech ve Španělsku jsme na motocyklu udělali hned několik výrazných změn, které se chystáme v následujících třech dnech vyzkoušet. Mám z pokroku týmu velmi dobrý pocit. Je to profesionální tým a jsem velmi rád, že jsem jeho součástí. Jak budeme připraveni na sezónu ukáže až úvodní podnik v Jerezu,“ řekl Lukáš Pešek.

Španělské mistrovství silničních motocyklů odstartuje o víkendu 16. až 17. dubna 2011 na okruhu v Jerezu. Tento okruh, který je součástí také kalendáře Mistrovství světa silničních motocyklů, celou sezónu také 20. listopadu 2011 uzavře.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist