Tým Supersonic nepojede britský šampionát

Tým Supersonic Racing se nezúčastní letošního britského šampionátu superbiků "MCE British Superbike Championship", nýbrž se vrací do Itálie.

Tým Supersonic nepojede britský šampionát
Po dvou sezonách závodění v mistrovství světa superbiků - s jezdci Lucou Scassou a Maximem Bergerem s privátním motocyklem Ducati - startoval vloni tento tým v britském šampionátu s motocykly BMW a s piloty Tommym Bridewellem a Patricem Muffem.

Bridewellovi se podařilo dokonce dostat o do závěrečných bojů o titul "Title Showdown" a nakonec mu patřilo šesté místo celkově.

V letošním roce se ale tým rozhodl pro italský superbikový šampionát CIV, kde pojede s bývalým šampionem Itálie a loňským pilotem z BSB Alexem Politou. Tento jezdec, doposud sepjatý vždy s motocyklem Ducati - startoval ostatně i vloni v Brně jako náhradník za zraněného krajana Canepu - bude ale mít k dispozici motocykl Suzuki GSX-R1000, když nová Ducati 1199 Panigale je pro soukromé týmy příliš drahým soustem.
Aktuální startovní rošt britských superbiků má následující podobu, a je na něm celkem 22 jezdců včetně našeho Jakuba Smrže.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist