Smržův tým v BSB skončil

Tým Splitlath Redmond dnes odpoledne oznámil, že dočasně skončil své působení v britském šampionátu BSB kvůli špatnému zdravotnímu stavu spolumajitele týmu Johna Dimbylowa. Za tento tým měli v letošní sezóně závodit český jezdec Jakub Smrž a Mark Aitchison. Oficiálně to oznámil další spolumajitel Derek Redmond, který ale zároveň řekl, že to neznamená konec týmu.

Smržův tým v BSB skončil
"Oznamujeme s velkou lítostí, že tým Splitlath Redmond dočasně ukončil své závodění v seriálu BSB. Stalo se to vzhledem ke špatnému zdraví Johna Dimbylowa a jak John, tak i já, bychom chtěli zdůraznit, že se jedná o dočasné opatření," řekl Redmond a dodal: "Rádi bychom využili této příležitosti nabídnout naši upřímnou omluvu pro všechny naše věrné fanoušky a příznivce, stejně jako pro naše dodavatele a ze všeho nejvíce Piaggio UK, který výrazně přispěl k vytvoření silného týmu ve srovnání s předchozími obdobími."
"To v žádném případě není konec týmu Splitlath Redmondu, je to prostě nevyhnutelné a tyto nezbytné kroky je nucen tým přijmout, a těšíme se na blízký návrat do soutěžního závodění", řekl dále bývalý skvělý britský atlet a spolumajitel týmu Redmond.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.83
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist