Hill chce o level výš

Britský šampion superbiků Tommy Hill potvrdil, že už jsou mu britské superbiky "malé" a chce jít o level výš, tedy jezdit závody mistrovství světa.

Hill chce o level výš
Úřadující šampion MCE British Superbike Tommy Hill potvrdil, že zvažuje přestup do MotoGP-CRT na rok 2013. Zároveň ale zdůraznil, že je třeba před tímto krokem hodně přemýšlet, než se rozhodne. Hill si myslel, že po zisku titulu se dostane "automaticky" do světových supebriků, to se ale nestalo, stejně jako jeho dosavadní tým Swan-Yamaha zůstává i nadále v národním šampionátu, ačkoliv se o tomto přestupu hovoří už minimálně dva roky.
"Každý, kdo dělá nějakou práci, chce udělat krok vpřed. V British Championship jsem strávil hodně času z mé kariéry, je to zde fantastické, ale já chci jít dále. V současné době jednáme s několika lidmi, potenciálně do třídy Moto2 či MotoGP-CRT, World Superbike je trochu složitější", řekl Tommy Hill. My jsme vás už informovali v tomto článku, že zájem má především Paul Bird a jeho tým PB Motorsport, jezdící královskou kubaturu MotoGP s motocyklem CRT-ART.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist