Vincent Haskovec je ochrnutý!

Momentální stav našeho jediného jezdce v americkém šampionátu AMA U. S. Superbike je velmi vážný, po havárii v Sonomě zůstává se zlomeným obratlem a poškozenou míchou prozatím ochrnutý.

Vincent Haskovec je ochrnutý!
Český motocyklový závodník Vincent Haskovec, který je jediným našim zástupcem v americkém profesionálním šampionátu AMA U. S. Superbike, absolvoval v pondělí večer operaci v nemocnici kalifornského města Santa Rose.
Již dříve jsme Vás informovali o Vincentově havárii během osmého kola sobotního závodu třídy Formula Xtreme, o jeho pádu v rychlosti přes 160 km/h a nárazu do svodidel. Při první prohlídce bylo u Vincenta zjištěno několik zranění, které byly specifikované jako probodnutá plíce, zlomená žebra, zlomenou klíční kost a blíže nespecifikované poškození zad. Dnes bohužel upřesnil tým M4 Emgo Suzuki, za který Vincent startoval, toto blíže nespecifikované zranění zad. Lékaři při chirurgickém zákroku zjistili zlomeninu šestého obratle, kterou doplňuje poškození míchy. Při operaci byla vyztužená zlomená část páteře našeho jezdce a z míchy odstraněné úlomky od zlomených kůstek.
Nejhorší na celé zprávě je strohá věta, že Vincent Haskovec je momentálně od hrudi dolů ochrnutý!
Tým M4 Emgo Suzuki zřídil speciální email, na který můžou fanoušci českého jezdce psát, všechny emaily, kterých je k dnešnímu dni již více jak 1000, se samozřejmě dostanou až k oku Vincenta Haskovce. Pokud tedy chcete podpořit našeho jezdce v jeho boji proti zákeřnému osudu (klidně i česky), pište na email: getwellvincent@gmail.com

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist