Ostrý Brněnský víkend

Třetím podnikem pokračovalo Mistrovství České Republiky, tentokráte na Masarykově okruhu v Brně. I tento závod byl pro jezdce Karla Májka a celý tým FGR 07 úspěšný.

Ostrý Brněnský víkend
Seriál MČR se jel v rámci středoevropského poháru Alpe Adria a byl vyjímečný skvělou obsazeností ve všech třídách. Během tréninků se v současnosti jediný stabilní jezdec týmu Karel Májek stále zlepšoval a tým mechaniků se mu snažil nalézt co nejlepší nastavení motocyklu. Nakonec se po druhé kvalifikaci Kája probojoval na 8. místo celkově což znamenalo čtvrtou pozici v klasifikaci Mistrovství Republiky.
Start se Kájovi opět nepovedl, ačkoliv starty stále trénujeme a například spojka je již třetí generace od počátku sezony. I přesto se Karel začal opět prokousávat vpřed a postupně postupoval z 20. místa, nakonec se dotáhl na čtyřčlenou skupinku, kterou po několika kolech předjel a ujel jí. V dalším postupu mu zabránil konec závodu. Ve finiši to tak znamenalo 7.pozici v celkovém hodnocení Alpe Adria Cupu a , čtvrté místo v Mezinárodním Mistrovství ČR. K tomuto všemu Karel ještě bral pohár za třetí místo mezi českými juniory.
Jiří Šrámek, manažer týmu FGR 07:“Byl to krásný závod,Karel i přes pokažený start postupoval a zajel i své maximum. Jsem opravdu spokojený a díky za odvedenou práci i mechanikům.“
Dalším závodem na seznamu je domácí závod Mistrovství Evropy, který se uskuteční o nadcházejícím víkendu na Mosteckém Autodromu. Tým FGR07 Vás srdečně zve ke shlédnutí těchto klání.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist